• Svētdiena, 2020. gada 12. jūlijs
  • Vārda diena: Indriķis, Ints, Namejs
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Lēna, mana mūža mīlestība» 171. - 175. sērija

Lēna, mana mūža mīlestība

Pirmdiena, 19. marts

171. sērija

Vanesa paziņo Dāvidam un Katarīnai, ka Matilde ir viņas meita, un ieslēdzas savā istabā; Katarīna izsauc policiju un bāriņtiesu, Dāvids nespēj tikt pie Lēnas, lai paziņotu, ka viņi var būt atkal kopā. Lēna nolemj sākt jaunu dzīvi un arī pati veidot savu dziedātājas karjeru. Pēc sarunas ar Katarīnu Lēna paziņo, ka neatteiksies no Dāvida mīlestības. Rafaels paziņo, ka nepieņems Vanesu ar Tonija bērnu.

Otrdiena, 20. marts

172. sērija

Lēna un Dāvids atkal kļūst par pāri. Katarīna saprot, ka ir zaudējusi arī bērnu un izgāž sarūgtinājumu un vilšanos pār Lēnu. Pija gatavojas dzimšanas dienas svinībām un jūtas vīlusies, kad Franks atsaka ierasties, Pija saprot, ka ilgojas pēc Franka. Vanesa nolemj atteikties no dzīves pilī un cīnīties par savu meitu; arī Tonijs apņemas atgūt savu bērnu un veic paternitātes testu.

Trešdiena, 21. marts

173. sērija

Lēna un Dāvids jūtas vainīgi bijušo partneru priekšā un nolemj vēlreiz izrunāties ar Gregoru un Katarīnu. Vanesai ir grūti šķirties no pils, viņa lūdz Rafaelam pieņemt Letīciju kā savu bērnu. Linda uzzina Tonija paternitātes testa rezultātu un nezina, kā viņam to paziņot. Gregors nolemj pamest Ķelni un piedāvā Konijai pārņemt bāra vadību. Toms tiek uzaicināts uz Holivudu.

Ceturtdiena, 22. marts

174. sērija

Dāvids saņem ziņu no privātdetektīva, ka atradies Cellera koferis ar pierādījumiem; kad Dāvids saņem koferi, piedzīvo vilšanos. Katarīna uzzina: Letīcijas tēvs ir Rafaels, un saprot, ka izredzes adoptēt bērnu kļuvušas pavisam niecīgas, Gregors iesaka viņai atdot bērnu miesīgajiem vecākiem. Andreass nolemj aizstāvēt Lindu pret slimnīcas vadības kritiku, abi satuvinās. Par spīti spožajām karjeras izredzēm, Toms un Konija saprot, ka tiks šķirti uz ilgu laiku.

Piektdiena. 23. marts

175. sērija

Dāvids sāk atmest cerību atrast mātes slepkavu, Lēna atrod no kofera nejauši izkritušo mantu glabātavas atslēgu un dodas meklēt pierādījumus. Gregors un Katarīna nolemj kopā doties atvaļinājumā uz siltajām zemēm. Vanesa ir atguvusi bērnu un Rafaelu un laimīga gatavojas kāzām un dzīvei pilī. Gabija nolemj, ka pienācis laiks cīnīties par Pētera mīlestību.


 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Lēna, mana mūža mīlestība» 176. - 180. sērija

Lēna, mana mūža mīlestība
Anotācija

«Lēna, mana mūža mīlestība» 166. - 170. sērija

Lēna, mana mūža mīlestība
Anotācija

«Lēna, mana mūža mīlestība» 161. - 165. sērija

Lēna, mana mūža mīlestība
Anotācija

«Lēna, mana mūža mīlestība» 156. - 160. sērija

Lēna, mana mūža mīlestība
Anotācija

«Lēna, mana mūža mīlestība» 151. - 155. sērija

Lēna, mana mūža mīlestība