• Sestdiena, 2020. gada 4. jūlijs
  • Vārda diena: Sandis, Uldis, Ulvis, Sandijs
  • Rīgā +13.6°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Pamosties līdzās» 111. - 115. sērija

Pamosties līdzās

Pirmdiena, 19. marts

11. sērija

Dženija ir apņēmusies noskaidrot, kas bija Odeta, viņas tēva jaunības draudzene. Lai uzzinātu visu iespējamo par amnēziju, Sindija un Vilsons ierodas slimnīcā. Tur viņus satiek Maija. Antonija ieraksta dziesmu. Tatjana izrāda uzmanību Fērnijam. Maija un Pavlo pasaka Bernardai, ka Pavlo ir viņas īstais tētis. Rafaels izstāsta Tulijai par Sintiju jeb Isauru. Tulija atdod viņam gredzenu. Maija un Bernarda pārceļas pie Pavlo.

Otrdiena, 20. marts

112. sērija

Sindija draud atriebties Pavlo un Maijai. Maija neļauj Pavlo pateikt Sindijai, ka Bernarda ir viņa meita. Pavlo saka Sindijai – ja viņa tuvākajā laikā nepateiks Tulijai, ka Santi ir Kristjana dēls, to izdarīs viņš pats. Sintija noskūpsta Rafaelu un jautā, kādas ir viņa jūtas pret viņu. Rafaels atbild, ka tagad mīl Tuliju, lai gan savulaik ir mīlējis Sintiju. Frīda nolemj satikties ar Rodolfo, lai vēlreiz izrunātos. Federiko atved Nestoru, lai viņš varētu sagatavoties un aizvākt no ceļa Pavlo, bet piekodina, ka negrib, lai Nestors Pavlo nogalina.

Trešdiena, 21. marts

113. sērija

Dženija saka, ka var pierādīt, ka Kristjans esot Odetas dēls. Maija uzaicina uz mājām vakariņās Fērniju un Tatjanu. Pavlo uzaicina Kristjanu un Dženiju. Sindija nakšņo pie Rafaela, un nākamajā dienā ierodas Sintija. Sintija pasaka Rafaelam, ka Santi ir Kristjana dēls. Kristjans un Pavlo nolemj Tulijai pateikt, ka Kristjans ir īstais Santi tēvs. Tulija pasaka Rafaelam, ka Pavlo tagad dzīvo kopā ar Maiju. Maija aiznes Federiko dokumentus un pasaka, ka drīz sāksies šķiršanās prāva- viņa neattieksies no Bernardas aizgādības tiesībām. Pavlo un Maijas dzīvoklī sapulcējas viesi. Atnāk arī Frīda. Antonija atnāk pie Otona, abi krīt viens otra apskāvienos, nolemj, ka nekad nevarēs būt kopā, jo pasaule to nespēs pieņemt. Nestors Lealu mājā sagaida Pavlo, tēmēdams ar ieroci. Nestors pasaka, ka viņš ir Pavlo pusbrālis. Nestors nāvīgi sašauj Silvestri. Pavlo nolād Nestoru. 

Ceturtdiena, 22. marts

114. sērija

Silvestre mirst, taču Nestoram izdodas aizbēgt. Viņš paslēpj ieroci Sindijas dzīvoklī. Rosalija pasaka Favjanam, ka kopā ar māti pārceļas uz ASV. Tulija apstiprina, ka Nestors, iespējams, bija Odetas un Erminio dēls, tomēr tas nav zināms pilnīgi droši. Federiko noklausās Otona sarunu, ka viņš grasās mainīt viņu līguma nosacījumus. Maijai ir aizdomas, ka Frīda ir stāvoklī, taču viņa atsakās taisīt grūtniecības testu.

Piektdiena. 23. marts

115. sērija

Nestors zvēr pie Erminio kapa, ka liks ciest visai viņa ģimenei, jo viņš viņu pameta. Dženija un Ods grib noskaidrot, kurš īsti bija Nestora tēvs. Kristjans nejauši atrod paslēpto ieroci un pārmet Sindijai, ka viņa ir saistīta ar notikušo slepkavību. Sindija dodas skaidroties pie Federiko. Otons saka Rafaelam, ka zina, kā panākt, lai Maija pamet Pavlo un atgriežas pie Federiko. Frīda ir stāvoklī, taču Rodolfo nevēlas bērnus. Ods atnes video ar veltījumu, kuru Silvestre ierakstīja ģimenei, kad slimība tikko sākās.

 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Pamosties līdzās» 121. - 122. (nosl.) sērija

Pamosties līdzās
Anotācija

«Pamosties līdzās» 116. - 119. sērija

Pamosties līdzās
Anotācija

«Pamosties līdzās» 106. - 110. sērija

Pamosties līdzās
Anotācija

«Pamosties līdzās» 101. - 105. sērija

Pamosties līdzās
Anotācija

«Pamosties līdzās» 96. - 100. sērija

Pamosties līdzās