• Ceturtdiena, 2020. gada 24. septembris
  • Vārda diena: Agris, Agrita
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 19. marts

V.I.P.

Tieši šodien, 19.martā, Latvijas Televīzijas centrālais ziņu raidījums Panorāma svin savu 60. pastāvēšanas gadu. Televīzijas spēle Veiksme. Intuīcija.Prāts allaž bijuši ciešā sazobē ar Panorāmu, kaut tikai tāpēc, ka vienmēr ēterā seko uzreiz pēc Panorāmas, arī tālab, ka spēles vadītājs  Uģis Joksts ir sporta ziņu cilvēks. Kā solīts, arī šoreiz VIP ložā erudīti no Ziņu dienesta, komandas spēlē vadīs kapteiņi Dagnija Neimane un Gundars Rēders. 

Spēles saturā jautājumi gan par Panorāmas 60 gadiem, LTV vēsturi un, protams, aktualitātēm, par kurām šis spēles dalībnieki stāstījuši savās ziņu pārraidēs.

Gundars Rēders, komandas kapteinis. Strādā Panorāmā kopš 1995. gada, pirmajos sižetos Gundara  darb-audzinātāji bija Andrejs Volmārs un Mirdza Tupiņa. Šobrīd vada raidījumu 1:1 un veido dokumentālās filmas.  Brīvajā laikā atpūšas, braucot ar motociklu, adrenalīna deva garantēta gandrīz tikpat liela kā tiešraidē! Apzinās, ka Panorāma - tā ir lieliska , radoša komanda, kolēģi, uz kuriem var paļauties.

Vija Ķenava, darbu  „Panorāmā”  sākusi tūlīt pēc Latvijas Universitātes beigšanas un apmierināta ar katru pavadīto darba dienu, jo tās bijušas tik dažādas! Pašlaik darbojas Ziņu dienesta analītisko raidījumu „Tieša runa” un „Aizliegtais paņēmiens” komandā. Brīvajā laikā lasa – gan grāmatas, gan sēnes, skatītās labu kino,  peld un ceļo gan pa Latviju, gan tālāk, kopš komandējuma uz Japānu aizraujas ar tās kultūru un tradīcijām.

Olga Dragiļeva,  Strādā «de facto» komandā kopš 2014.gada, bijusi arī  LTV korespondente Krievijā. Olga «Panorāmai» ziņojusi no Krievijas, Katalonijas, Čečenijas, Krimas, vienmēr gatava pētīt procesus tepat Latvijā, gan doties uz karstākajiem pasaules punktiem.


Dagnija Neimane, komandas kapteine - Ziņu dienesta atbildīgā redaktore. Dzīve dalās darba un brīvajās nedēļās. Pēdējā laikā gan šīs robežas izplūdušas, un Dagnijai šķiet, ka darbā pavada pārāk daudz laika. Ir divu lielisku dēlu mamma, kurus bieži audzina vien pa telefonu. Mīl ceļot, gatavot ēst, baudīt labu kino, labprāt lasa -  mīļāka rakstniece Regīna Ezera. Cer, ka nebūs jautājumi par fiziku un ķīmiju, jo pārzina tikai jūtu ķīmiju.

Odita Krenberga, Panorāmas redaktore. Pēc kolēģu vērtējuma - universālais kareivis. Oditu var  sūtīt uz prezidenta vēlēšanām ASV, uz applūdušiem laukiem Latgalē vai frontes līniju Ukrainā – visu paveiks precīzi, laikā un kvalitatīvi. Nosvērta un mierīga - spēs pateikt pareizo vārdu, atrast risinājumu kritiskā situācijā. Brīvajā laikā cenšas darīt to, ko nepaspēj darba dēļ.

Toms Bricis, LTV laika ziņu redaktors. Līdz ar globālo sasilšanu un nemitīgajām laika apstākļu ķibelēm ikdienas darbs iegūst arvien lielāku nozīmi. Allaž kompetents atbildēt uz mūžīgo jautājumu - kāds rīt būs laiks? Panorāmas skatītāji viņu mīļi dēvē par Bricīti un ļoti uzticas Toma laika prognozei. Mīl aktīvu dzīvesveidu, reizēm mēdz būt izklaidīgs un pazaudē svarīgus dokumentus.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 28. septembris

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 21. septembris

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.