• Otrdiena, 2020. gada 4. augusts
  • Vārda diena: Romāns, Romualds, Romualda
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Kādā stāvoklī ir sporta laukumi Liepājā?

Tautas sports

LTV "Tautas sports" komandas dalībnieks Reinis Ošenieks kopā ar operatoru Aivaru Cānu un autovadītāju Jāni Ruštānu devās uz Liepāju, lai iepazītos ar sporta laukumu stāvokli pilsētā!

Komentāri (5)

Andris
Cik no šiem laukumiem ir uzbūvēti atbilstoši normatīvo aktu prasībām?
Madars
Es tik nesapratu sižetu-kāda bija tā sāls?Parādīt,ka Liepājā nekas nav?Esmu liepājnieks jau 10 gadus un varu apbalvot, ka bez šiem padomju laiku vrakiem, kurus vajag demontēt, Liepājā ir arī atjaunoti sporta laukumi. Gan ielu vingrotājiem, gan visām ģimenēm. Avīzēs taču arī bija rakstīts, ka pie Liepājas 6. viduskolas taps Latvijā modernākais sporta laukums. Ir tapuši desmitiem kilometru veloceliņu, daudzi bērnu laukumu, jauns skeitparks, top BMX trase.Vēl vairāk, tieši tik plašo iespēju pēc atpūsties ar bērniem, pārvācāmies uz Liepāju no Rīgas.Varbūt cienītā Latvijas tv varētu pastāstīt,kas ir arī labs citās pilsētās?
Liepājas Voldis
Tas koks ar 2 galiem. Negribas sportot, jo īsti nav kur. Ir kur sportot, bet kaut kā negribas. Vajag gan vienu gan otru.
Martins Apinis
Viens ir salabot, bet otrs ir jautajums kurs vinos sportos??? Vecie laukumi par kuriem cinijamies starp pagalmiem lai tiktu uzspelet nu staav tuksi un aizaugusi ar zaali lidz viduklim. Tagad nevienam nav laika jo jaapkopj virtualas fermas.
Jānis
Tāpēc neatjaunot un dzīvot pie graustiem!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Sports un veslība. Cik bīstams var būt hokejs.

Tautas sports

Sports un Veselība. Amatieru sports

Tautas sports

Amatieru sports - Kopā jautrāk

Tautas sports

Amatieru sports - veselība un riski

Tautas sports

Kā motivēt pusaudzi sportot?

Tautas sports