Pirmdienas vakars – tas nozīmē, ka ir laiks pārbaudīt veiksmi, intuīciju un prātu un šoreiz to darīt kopā ar diviem lieliskiem teātru kolektīviem. Pie Uģa Joksta uz spēli V.I.P. no vējainā Latvijas rietumu krasta ir atbraukuši liepājnieki – Liepājas teātra aktieri ar kapteini Karīnu Tatarinovu, bet no paša Rīgas centra cauri Vērmanīša vārtiem atnākuši Leļļu teātra aktieri kapteines Arnitas Jaunzemes vadībā.

Karīna Tatarinova – komandas kapteine, Liepājas teātra aktrise ar kordiriģentes izglītību, kāpj kalnos un dodas Kārļa Kazāka «Velomūzikās». Atjaunojusi Liepājas radio teātra tradīcijas, jau ierakstīti 12 raidījumi. Patīk kino uz lielā ekrāna, skriet ilgi un garas distances. Paniski baidījusies no suņiem, bet tagad ir suņa Sīpola draugs un ģimene.

Viktors Ellers – tā saucamā Klaipēdas kursa aktieris, jo aktiermeistarību apguvis Lietuvā. Dzimis Rīgā, ar sirdi Kuldīgā, bet par mīļāko teātri nešaubīgi uzskata savējo – Liepājā. Lai arī benzīns asinīs un regulāri piedalās rallijā, Covid-19 laiku izmanto, lai nokārtotu mednieka apliecību.

Rolands Beķeris – sirdī aktieris, bet patīk vienatnē pabūt dabā, lai sakārtotu domas un pamakšķerētu. Ja dažreiz skumji vai pie ugunskura visi klusē, uzspēlē ģitāru. Labprāt rušinās pa virtuvi un iepriecina savus mīļos ar kādu gastronomisku gardumu. Pandēmijas laiku pavada ar saviem trim mazajiem bandītiem, aktiera profesiju nomainot ar aukles pienākumu pildīšanu 24 stundu garumā.


Arnita Jaunzeme – komandas kapteine, Latvijas Leļļu teātra aktrise kopš 2014. gada. 2008. gadā ieguvusi bakalaura grādu mākslās Latvijas Kultūras akadēmijā, beidzot Māras Ķimeles vadīto režisoru kursu, vēlāk  ieguvusi arī maģistra grādu. Azartiska. Aizraujas ar šahu un citām galda spēlēm, piedalās prāta spēļu turnīros. Patīk vērot norises dabā, iepriecina labs humors un asprātība.

Pēteris Galviņš – kapteines kolēģis, draugs un kaimiņš, ieguvis vidējo profesionālo izglītību kā programmēšanas tehniķis Rīgas Valsts tehnikumā, mainījis karjeras izvēli, iestājoties Latvijas Kultūras akadēmijā un absolvējot Mihaila Gruzdova un Indras Rogas vadīto dramatiskā teātra aktieru kursu. Patīk basketbols, riteņbraukšana, interesē politiskās norises kā Latvijā, tā pasaulē.

Anrijs Sirmais – kolēģis, kurš no komandas Latvijas Leļļu teātrī strādā visilgāk. Cilvēks ar noslieci uz informācijas vākšanu, patīk izzināt dažādas tēmas, sazvērestības teorijas, patiesības meklējumi. Izbauda filozofiskas sarunas, diskusijas. Aizraujas ar astronomiju, mūziku, kuru pats raksta, bet viņa Rīga nekad nav tik gatava, lai dalītos ar saviem darbiem. Patīk arī autosports (drifts). Nodarbojies ar austrumu cīņām. Cilvēkos novērtē intelektu, pazemību, labu humoru.