• Sestdiena, 2020. gada 18. janvāris
  • Vārda diena: Antis, Antons, Antonijs
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 762mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

19. maija «Saknes debesīs»

Saknes debesīs

Šodienas realitātē mēs esam gatavi izteikt vērtējumus par citiem cilvēkiem, secinot, ka šis tam amatam nav derīgs, viņa kvalitātes un prasmes nekam neder, un pilnībā „norakt” cilvēku viņu pat personīgi nepazīstot.  Ir arī cita realitāte, kurā katrs no mums uzdod sev jautājumu „vai es esmu īstajā vietā” un vai tas, ko es daru, patiešām ir tas, ar ko man vajadzētu nodarboties, lai dzīve būtu jēgpilna?

19. maija raidījumā saruna ar LU Teoloģijas fakultātes dekāni Daci Balodi un Latvijas Republikas tiesībsargu Juri Jansonu par to, vai ļauties lietu plūdumam vai mēģināt „iet pret straumi” un īstenot lielus sapņus.  Kā atrast balansu dzīvē, kas no mums prasa arvien lielāku tempu un daudzveidīgākas prasmes? Kam sekot – sirdij vai prātam? 

Video stāsts par laikraksta „Talsu vēstis” žurnālisti Elīnu Lāci, kura nesen svinēja savas pirmās grāmatas „Tas brīdis, kad...” atvēršanas svētkus. Grāmatas vadmotīvs ir Svēto Rakstu vārdi no Salamana pamācībām – „Vai kāds var saglabāt savā azotē uguni, lai nesāktu degt viņa drēbes?”, un tā stāsta par attiecībām ģimenes dzīvē un patiesu ticību Dievam.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Saknes debesīs 3

Saknes debesīs

Saknes debesīs

Saknes debesīs

Saknes debesīs

Saknes debesīs
Anotācija

22. decembra «Saknes debesīs»

Saknes debesīs

Saknes debesīs

Saknes debesīs