• Trešdiena, 2021. gada 16. jūnijs
  • Vārda diena: Justīne, Juta
  • Rīgā migla, +6 °C, DR vējš, 1m/s
LSM Bērnistaba

JAUNA SEZONA! «Komisārs Reksis 3» 1. - 3. sērija

Komisārs Reksis

Trešdiena, 19. maijs

1. sērija

Nāvējošās sacīkstes.

Kādas jauniešu grupas nelegālajās autosacīkstēs nesen ir noticis letāls negadījums, kura norise palikusi neskaidra. Drīz pēc tam tiek nogalināts grupas līderis, tāpēc ir laiks ķerties pie darba Mozeram ar savu komandu. Tomēr izmeklēšana nevirzās uz priekšu, jo grupas dalībnieki klusē kā ūdeni mutē ieņēmuši, līdz Mozers izpelnās viņu cieņu, pats piekrītot dalībai autosacīkstēs.

Ceturtdiena, 20. maijs

2. sērija

Pilsēta baiļu varā.

Kāda sieviete mirst no saindēšanās pēc atspirdzinoša dzēriena bundžas iztukšošanas. Biežo strīdu dēļ kā pirmais aizdomās tiek turēts viņas brālis, kam nākas krietni nopūlēties, pašam meklējot lieciniekus un pierādījumus savam nevainīgumam. Tikmēr īstais ļaundaris ir nolēmis šantažēt dzērienu ražošanas uzņēmumu, kas šos draudus neuztver nopietni. Cik vēl cilvēkiem būs jāmirst, iekams uzņēmuma vadība sāks rīkoties?

Piektdiena 21. maijs

3. sērija

Nāve muzejā.

Fotogrāfe Krista Augustīne, strādājot muzejā, atrod maisiņu ar briljantiem. Viņa paņem dažus no kārdinošajiem akmentiņiem, bet atlikušos noslēpj turpat, kur atradusi. Šim notikumam seko divas mīklainas slepkavības, kuras izmeklē Mozera komanda. Aizdomās turamo kļūst arvien vairāk, bet skaidrības – arvien mazāk. Arī pašai Kristīnei nav gana ticama alibi.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Komisārs Reksis 3. Detektīvseriāls. 11. sērija

Komisārs Reksis

Komisārs Reksis 3. Detektīvseriāls. 10. sērija

Komisārs Reksis

Komisārs Reksis 3. Detektīvseriāls. 9. sērija

Komisārs Reksis

Komisārs Reksis 3. Detektīvseriāls. 8. sērija

Komisārs Reksis