• Trešdiena, 2020. gada 27. maijs
  • Vārda diena: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 772mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

Edmunds Rasmanis saņem ielūgumu uz pozitīvo emociju šovu «LAI TOP!»

LAI TOP!

Grupas „PeR” ritma cilvēks Edmunds Rasmanis līdz šim Dziesmu svētkus vērojis tikai TV ekrānā un zina, ka klātienē, sajūtas ir pavisam citas, un uzskata, ka viņam ir ļoti palaimējies, jo šogad viņš būs viens no svētku moderatoriem un ziņos mums par notikumiem no to norises vietām.

Lieliskas sajūtas viņu pārņēmušas arī pēdējo nedēļu laikā, kopš viņš pievienojies Jaunpiebalgas vidusskolas ritma grupai – ja parasti ritmu viņš „sit” ar muti, tad šoreiz tas jādara ar rokām, un, izrādās, tas ir daudz grūtāk! Ar grupu viņš esot sadraudzējies jau pirmajās mēģinājuma minūtēs. Jaunieši esot ārkārtīgi atraktīvi un harizmātiski, visu darot ar prieku un gūstot pavisam citu gala rezultātu. Reti kurā kompānijā Edmunds jūtas tik brīvi! 

Kolektīvs par Edmundu stāsta, ka labāku jauno dalībnieku nevarējuši vēlēties. Viņa pozitīvā enerģija, prieks, entuziasms sadarboties esot vārdos neaprakstāms. Visi ar nepacietību gaida svētdienu, kad atkal Edmunds ar savu pozitīvismu visiem uzlabos garastāvokli par 300%. 

Ritma grupai ir ļoti nopietna tradīcija – neskatoties uz to, cik laicīgi viss tiek norunāts, vienmēr kāds nokavēs mēģinājumu! Un, protams, kas tas par mēģinājumu, kad puiši nemēģinās ar mīkstajām vālītēm jeb „resnajiem putniem” iekaustīt meitenes. 

Iespējams, svētdien uz Latvijas Televīziju Edmunds brauks savā jaunajā ZAZ 968, plašāk pazīstamu kā Zapiņu, ar kuru viņš nesen izbraucis pirmo reizi. Tiekamies svētdienas vakarā!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Lai top!

LAI TOP!

Lai top!

LAI TOP!

Raidījuma viesi: «Dārdi» 1

LAI TOP!