• Piektdiena, 2021. gada 15. janvāris
  • Vārda diena: Fēlikss, Felicita
  • Rīgā sniega pārslas, -11 °C, ZA vējš, 3,09m/s
LSM Bērnistaba

Katrīna Paula Dīringa saņem ielūgumu uz pozitīvo emociju šovu «LAI TOP!»

LAI TOP!

Jaunā dziedātāja Katrīna Paula Dīringa līdz šim nav piedalījusies nevienos Dziesmu svētkos, bet ir skatījusies svētku gājienu un koncertus TV. Nesen viņa pirmoreiz viesojusies Alsungā un pagaršojusi pirmo sklandrausi, ko atzinusi par labu esam.

Taču neba sklandraušu dēļ Paula devās uz suitu zemi – tur viņa mācījās dziedāt kopā ar Alsungas kultūras nama skolēnu folkloras kopu „Suitiņi”, lai jau svētdien priecētu mūs ar kopīgu priekšnesumu pozitīvo emociju šovā „Lai top!”. Folkloras kopas dalībnieku vidū ir arī pavasarī noslēgušās šova „Radīti mūzikai” 2. sezonas uzvarētājs ģitārists Miks Akots. Kolektīvs Paulu uzņēmis ļoti viesmīlīgi un raksturo viņu kā mērķtiecīgu, apzinīgu un ārkārtīgi talantīgu meiteni. 

Suitiņiem šie būs jau kārtējie Dziesmu svētki, viņi piedalījušies gan skolēnu, gan vispārējos svētkos. No iepriekšējiem Dziesmu svētkiem viņi noteikti kā pirmo atceras lielo karstumu. Par īpašām tradīcijām un hobijiem kopas vadītāja stāsta, ka šie jaunieši prot to pašu, ko citi – gan sportot, gan dejot, gan tusēties!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Lai top!

LAI TOP!

Lai top!

LAI TOP!

Raidījuma viesi: «Dārdi» 1

LAI TOP!