• Trešdiena, 2020. gada 30. septembris
  • Vārda diena: Menarda, Elma, Elna
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Rasa Bugavičute saņem ielūgumu uz pozitīvo emociju šovu «LAI TOP!»

LAI TOP!

Dramaturģes Rasas Bugavičutes pūrā ir vairāki gan skolēnu, gan pieaugušo dziesmu un deju svētki. Skaistākais piedzīvojums – fināla koncertā Daugavas stadionā negaidīti palaisti ziepju burbuļi, un viens no viņas „ganāmajiem” piecgadniekiem tikpat negaidīti aizskrējis tos ķert.

Pozitīvo emociju šova „Lai top!” finālā Rasa uzstāsies kopā ar Āgenskalna Valsts ģimnāzijas tautas deju kolektīvu „Vainags”, kurš Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos piedalās jau kopš 1984. gada. Kolektīvs ir tradīcijām bagāts – viņiem ir savs karogs, talismans, sadraudzības kolektīvi, regulārās uzstāšanās vietas un spēcīga tradīcija, kā viņi izlaidumā atvadās no absolventiem. Viņi saka, ka jebkura Zemes vieta ir tā vērta, lai uz turieni aizbrauktu un aizvestu gabaliņu Latvijas kultūras, un jebkura Zemes vieta ir tā vērta, lai to apskatītu, iepazītu un izjustu. Tāda noteikti ir arī Latvijas Televīzijas tiešraide, no kuras Rasa sagaida prieku, jo zina, ka dejot ir laime, taču reizē arī droši zina, ka būšot pārbijusies kā diegs, jo daudz omulīgāk jūtas aizkulisēs un aizkadrā, nekā plāna vidiņā. 

Kolektīvs stāsta, ka Rasa ir mērķtiecīga, apķērīga, laipna, radoša un atsaucīga, pie tam – labā formā. Mums ir pierādījums – pēdējā gada laikā viņa pirmoreiz stāvējusi uz operas skatuves, salikusi melnbaltu puzli un redzējusi mazus lapsēnus, bet vēl tikai pirms pāris dienām pirmo reizi parāvusi augšā priekšējo ratu!

Ko Rasa paraus uz augšu dejā ar „Vainagu”, redzēsim jau svētdien šova „Lai top!” finālā!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Lai top!

LAI TOP!

Lai top!

LAI TOP!

Raidījuma viesi: «Dārdi» 1

LAI TOP!