• Sestdiena, 2018. gada 20. janvāris
  • Vārda diena: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 756mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 19. jūnijs. Fināls!

V.I.P.

Muzikālais erudīcijas spēles «Veiksme. Intuīcija. Prāts» ir klāt! Raidījuma vadītājs Uģis Joksts būs parūpējies, lai šajā pusstundā skanīgi tiktu ielīgota svētku nedēļa, skaistā dziesmā apvienosies mūziķi no visiem četriem Latvijas novadiem, bet par naudas balvu un spēles uzvarētāja titulu cīnīsies Zemgales komanda- kapteinis Māris Sloka un Kurzemes komanda- kapteinis Jānis Kalniņš.

Jautājumi šoreiz būs par festivālu ‘’Trīs zvaigznes’’, Raiņa biogrāfiju, un vēl, un vēl.

Jānis Kalniņš, komandas kapteinis. Grupas «Roja» solists, dziesmu autors, apguvis trompetes spēli,  ir sadarbojies ar bērnu ansambli  «Dzeguzīte», interesējas par automašīnām, patīk  aktīva atpūta – skrien, peld, dodas izbraukumos ar velosipēdu.

Māris Blāze, ventspilnieks, koledžā  apguvis kuģa vadīšanas arodu, grupas «Jūrkant» dalībnieks.  Māris nu ir nokāpis krastā, lai atkal muzicētu.

Artis Šimpermanis, Kuldīgas patriots. Grupas  «Rumbas kvartets» solists un akordeonists. Grupa pastāv tikai trīs gadus, bet iemantojusi popularitāti, nominēta Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvai «Zelta mikrofons». Artis ir arī kaislīgs makšķernieks.

----

Māris Sloka, komandas kapteinis, grupas «Klaidonis» solists. Ieguvis inženiera-celtnieka diplomu, strādā Bauskas mūzikas skolā, patīk koka arhitektūra, interesē lauku ainavas veidošana, kokamatniecība.

Zigmunds Pogulis, datorsistēmu inženieris no Ogres.  Šobrīd pārstāv grupu «Klaidonis». Patīk aktīva atpūta - kalnu slēpošana, riteņbraukšana, peldēšana, interesē auto tehnika.

Artūrs Reiniks, mūziķis no Tērvetes, Annas Brigaderes pamatskolā  strādā par mūzikas pedagogu. Latvijas  patriots, zemessargs, dzied «Dobeles Zemessargos» un grupā «Tērvete», Artura dziesmās jūtama iedvesma, ko viņš smēlies tuvākos un tālākos ceļojumos.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P.

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 22. janvāris. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. 8. janvāris

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 15. janvāris

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 8. janvāris

V.I.P.