Niks ievieš redakcijā taupības režīmu. Emīlijai ir apnikusi pensionāres dzīve, un viņa piesakās darbā. Lauris ir neizpratnē par Rūtas dīvaino uzvedību. Irīna izmanto Rūtas aizraušanos savu mērķu sasniegšanai.

14. sērija

Veronika mēģina savest kopā Oskaru un Aneti, bet viņas centieni beidzas ar visai nopietnām traumām. Emīlijai ir pirmā darba diena, un viņa uztic mājas darbus Kristīnei. Kristīnei saimniekošana nepadodas, bet talkā nāk Oskars. Rūta uzaicina Lauri uz atklātu sarunu par abu jūtām. Irīna manipulē ar lētticīgo Niku. Emīlija pieķer Kristīni un Oskaru kompromitējošā situācijā. Rūta ierīko slēpni, lai atklātu, kas ir viņas slepenais pielūdzējs.

15. sērija

Žurnāls «Viņš+Viņa» ir izsludinājis konkursu «Ideālā ģimene», bet neviens uz to nepiesakās. Irīna izdomā, kā šo situāciju atrisināt. Rūtai rodas aizdomas, ka viņas slepenais pielūdzējs ir Niks. Dāvidam ir 19. dzimšanas diena, un viņš dāvanā grib saņemt biļetes uz koncertu. Arī Marta grib doties uz to pašu koncertu, bet Kristaps viņai to neļauj. Marta nolemj tēvam atriebties un sabojāt viņa mašīnu. Dāvids atklāj Martas plānu un piedāvā citu risinājumu.