• Piektdiena, 2021. gada 30. jūlijs
  • Vārda diena: Valters, Renārs, Regnārs
  • Rīgā skaidrs, +18 °C, D/DR vējš, 3m/s
LSM Bērnistaba

«Talija». Drāma

Mākslas filmas

Marlo ir daudzbērnu māte, kuras trešais bērns vēl ir zīdainis. Nav viegli tikt ar visu galā, un dienas beigās viņa no pārguruma tikko turas kājās. Naktīs Marlo moka bezmiegs, bet dienās viņai jācīnās ar skolas vadību, tādēļ vakariņās laika trūkuma dēļ bērniem tiek vienīgi saldēta pica.

Kādā viesošanās reizē pie brāļa, kura ģimenē visi ir šķietami veiksmīgi, brālis pavēsta, ka ir Marlo sagādājis kādu dāvanu – auklīti uz nakti.

Sākotnēji Marlo pret to ir noskaņota skeptiski, taču, kad viņas pacietības mērs ir pilns, bet mazulīte tikai turpina raudāt, Marlo atkāpjas no saviem principiem un piezvana auklītei. Tieši tā viņas mājā ienāk ekscentriskā un mazliet kaitinošā Talija. Jaunā auklīte dara brīnumus – Marlo beidzot atgriežas dzīvesprieks un enerģija, viņa vairs nav nospiesta zem smagajām ikdienas rūpēm.

Galveno lomu atveido dienvidāfrikāņu izcelsmes amerikāņu aktrise, modele un producente Šarlīza Terona, kuras aktrises kontā ir lomas tādās filmās kā «Trakais Makss» («Mad Max»), «Nabaga bagātā meitene» («Young Adult»), «Prometejs» («Prometheus»). Filmas režisors Džeisons Raitmens visvairāk zināms kā kulta tīņu drāmas «Džuno» («Juno») autors.

Tully. ASV, 2018.

Režisors: Džeisons Raitmens.

Lomās: Šarlīze Terona, Makenzija Deivisa, Marks Duplass, Rons Livingstons un citi.

16+

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Pelnu sanatorija. Drāma

Mākslas filmas

Imperatore Sisī: jaunā valdniece. Biogrāfiska drāma

Mākslas filmas

Aptumsums. Drāma

Mākslas filmas

Visa pasaules nauda. Trilleris

Mākslas filmas