Seriāls “Pārinieki” TV ekrānos tiek demonstrēts jau gandrīz 40 gadus un tiek uzskatīts par vienu no ilgāk demonstrētajiem vācu detektīvseriāliem, sezonu laikā mainoties aktieru sastāvam, taču nemainot sižeta līniju. Tā pirmā sērija pirmizrādi piedzīvoja 1981. gadā ar galveno varoni privātdetektīvu Jozefu Matulu. Viņu atveidoja vācu aktieris Klauss Gārtners, kuram šobrīd ir 77 gadi. Viņš piedalījās kopumā 300 sērijās.

Otrdiena, 19. jūlijs

1. sērija

Benijs vada mierīgu dzīvi Frankfurtē. Viņš saņem zvanu no Leo, ar kuru nav ticies divdesmit gadus. Leo atgriezies Vācijā pēc vētraini pavadīta laika Dienvidamerikā un tiek apsūdzēts kāda respektabla uzņēmēja slepkavībā. Par spīti tam, ka Benijs specializējas apdrošināšanas lietās, viņš nolemj pārņemt Leo aizstāvību. Tas nepatīk Benija sievastēvam, kura uzņēmumā viņš strādā. Benijs atklāj, ka viņa sievai Gabijai ir romāns ar jogas instruktoru.

Trešdiena, 20. jūlijs

2. sērija

IT speciāliste Eimija uzlauž luksusa automašīnu signalizācijas sistēmas, bet viņas draugs Tims dārgos auto pārdod tālāk. Pēc kādas vērienīgas zādzības Tims tiek atrasts nogalināts, bet Eimijas vārds ir uzrakstīts ar asinīm uz grīdas. Aizdomās tur tieši viņu, sevišķi tādēļ, ka viņai ir garīgās veselības problēmas. Benijs un Leo ķeras par lietas, lai Eimiju attaisnotu.

Ceturtdiena, 21. jūlijs

3. sērija

Benija jaunais klients ir kāds jauns vīrietis Aleksandrs, kurš ārpus cietuma ir augstskolas students, nācis no labas ģimenes. Tomēr drīz atklājas, ka tas ir pavisam cits cilvēks vārdā Heiko, kuram nav ne izglītības, ne labas ģimenes. Kādēļ lai viņš izliktos par citu cilvēku un izciestu sodu Aleksandra vietā? Leo dodas uzmeklēt Aleksandra dzīvokli.

Ein Fall für Zwei – Der neue Fall für Zwei. Vācija, 2014.

Lomās: Antuāns Mono, Vanja Mūss u.c.

12+