• Ceturtdiena, 2020. gada 20. februāris
  • Vārda diena: Smuidra, Vitauts, Smuidris
  • Rīgā +5.5°C, D vējš 1.8m/s, 762mm Hg, 70%
LSM Bērnistaba

«Mīlas viesulis» 954. - 958. sērija

Mīlas viesulis

Pirmdiena, 19. augusts

954. sērija

Kad Alīsija prasa Džesikai parādīt viņas mātes pasi ar bērna dzimšanas datumu, Džesika apvaino Alīsiju vēlmē izjaukt viņas laimi ar Viktoru. Pēc brūža pārdošanas Andrē baidās palikt bez darba; kad neviens nevēlas aizdot viņam naudu, Andrē izplāno blēdību. Nataša viesnīcā sāk izsekot Mihaelu, bet rūgti pieviļas. Fabiāns neizprot Valentīnas izturēšanos un prasa meitenei paskaidrojumu.

Otrdiena, 20. augusts

955. sērija

Kristofs noklausās Alīsijas un Viktora sarunu un uzzina, ka Alīsijas jūtas pret viņu ir mainījušās; dusmu uzplūdā Kristofs nolemj noindēt Taifūnu. Mellijai izdodas pieķert Andrē blēdībā un atrunāt no kredīta ņemšanas. Verners un Roberts piedāvā Andrē atgriezties «Firstenhofas» virtuvē par Magdas palīgu. Boriss un Tobiass gatavojas krosa skrējienam un jautri pavada laiku.

Trešdiena, 21. augusts

956. sērija

Pēdējā brīdī Alfonss, Hildegarde un Andrē uzzina, ka Minhenes darītava atsakās pirkt Burgera brūzi. Gorans pierunā Romiju sākt sacerēt dziesmas, vienīgi Paula klātbūtnē Romija gūst iedvesmu. Valentīnas dēļ Alīsija atsakās braukt kopā ar Kristofu atvaļinājumā. Kristofs izliekas, ka ir samierinājies ar Alīsijas lēmumu, un uzdod Džesikai izjaukt Viktora dalību jāšanas turnīrā.

Ceturtdiena, 22. augusts

957. sērija

Nataša nav apmierināta ar Romijas sacerēto dziesmu, kad Gorans cenšas pierunāt Romiju nepadoties, Pauls pārmet viņam savtīgumu. Dienu pirms turnīra staļļos atrod pesticīdus, Viktors un Alīsija dodas sargāt Taifūnu; Viktors aizmirst par norunu ar Džesiku. Nataša turpina novērot Mihaelu, līdz viņš atklāj, ka Nataša viņu izseko un atdod savu pulksteni Andrē.

Piektdiena, 23. augusts

958. sērija

Viktors ar Taifūnu dodas uz vesterna turnīru, Džesika seko viņam ar nodomu izjaukt Viktora uzstāšanos. Gorans lūdz Romijai turēties no Paula pa gabalu un piedāvā Paulam derības. Mihaels un Nataša sastrīdas, Mihaels noliedz, ka interesējas par Kseniju. Andrē cenšas samierināties ar savu padotā lomu virtuvē.

Komentāri (1)

Elnux Elnux
Lūdzu varat ielikt nākamās nedēļas anotāciju

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!