Otrajā jaunās sezonas raidījumā «TE!» Māris Olte tiksies ar keramiķi Evaldu Vasilevski, kurš nedēļas laikā no kleķiem uzbūvējis māju netālu no Rāznas ezera. Sarunām pievienosies arī salmu māju lietpratējs Aleksandrs Ļubinskis. Katram no viņiem ir viedoklis par tuvo resursu lietošanu saimniecībā un to, ko patiesībā nozīmē ilgtspējīga dzīvošana.

Infrastruktūras bubulis Pauls Timrots nejaušā tūrista lomā iejutīsies Liepājā. Pilsētā viņš pārvietosies ar elektrovelosipēdu, testēs ēstuves un interesēsies par kaitbordu.

Gustavs Terzens un Marta Selecka savā leģendā par Staburagu pretstatīs pazudušo šīs avotkaļķu klints ainavu mūsdienām un sarunāsies ar jauno laiku Staburaga bērniem – dzejniecēm, rakstniecēm un dramaturģēm – māsām Rutkēvičām. Noslēgumā viņi pieteiks fotogrāfes Ivetas Vaivodes poētisko atbildi Timrota stāstam par Latgali.

Māra Kampernova ar vilcienu dosies ziemeļu virzienā, lai nokļūtu Vecmīlgrāvī. Tur viņa skaidros, ar ko Rīgas Kuģu būvētava ir piesaistījusi kaimiņzemju ievērību, un apskatīs vienīgo baznīcu Latvijā, kas vienlaicīgi ir arī bāka.

«TE» veido VFS Films, Tūrisma Attīstības Valsts Aģentūra, LMT un Latvijas Televīzija, lai apzinātu un atspoguļotu vietējās vērtības un masveidā popularizētu vietējo tūristu ceļošanu visās gada sezonās.