Pirmdiena, 19. septembris

14. sērija

Eva Vintere ir spiesta apzināties, ka vieglprātīgai un pārgalvīgai dzīvei var būt arī rūgtas sekas. Jaunā sieviete ir nonākusi sarežģītā privātā un finansiālā situācijā, arī viņas veselības stāvoklis ir satraucošs. Mārtinam Grūberam izdodas noskaidrot, ka Eva jau kādu laiku ir inficēta ar hepatītu. Šī slimība bieži tiek pārnesta seksuāla kontakta ceļā. Nu Evai ir jāinformē viņas bijušie partneri, kas apgrūtina visu vairāk, nekā sākotnēji domāts. Arī dakterim Mārtinam joprojām neizdodas atrisināt savu sarežģīto ģimenes situāciju. Pēc nelaimes gadījuma Franciska nolemj apmesties uz pastāvīgu dzīvi Elmavā. Lai arī Anne ir pret, viņa piekrīt aprunāties ar Francisku. Arī Grūberu saimniecībā valda liels satraukums, jo atklājas Hansa dēka ar Linnu.

Otrdiena, 20. septembris

15. sērija

Kempinga saimnieks Simons Gantners un viņa draudzene Katija Bahmane ir laimīgi iemīlējušies un tikko saderinājušies. Abi cerīgi skatās uz kopīgu nākotni, kurā plānota vieta arī bērniem. Taču saderināšanās dienā Katija piedzīvo spēcīgu lēkmi un nonāk pie daktera Grūbera. Ārstējot savu pacienti Katiju Bahmani, Mārtins Grūbers atklāj viņai dzelzs uzkrāšanās slimību, kas bojā jaunās sievietes iekšējos orgānus. Privātajā dzīvē Mārtinam ir jāpieņem daži svarīgi lēmumi un jāuzdod sev jautājums, vai viņš spēs dot Annei tādu dzīvi, kādu viņa patiešām vēlas, un tajā pašā laikā būt labs tēvs Franciskas bērnam.

Trešdiena, 21. septembris

16. (nosl.) sērija

Daktere Fendriha nolemj izveidot slimnīcā datu banku kaulu smadzeņu donoriem. Veicot paraugu reģistrāciju, viņa atklāj, ka Mārtina paciente Katija Bahmane un viņas līgavainis Simons ir tuvi radinieki. Mārtins Grūbers spiests risināt morālu dilemmu, jo tas nozīmē, ka jaunieši nekad nevarēs dzīvot kā laulāts pāris. Vēlāk dakteris Grūbers atklāj, ka Katija sirgst ar nopietnu kaulu smadzeņu saslimšanu, kas ir vēža priekšvēstnesis. Tā kā Simons ir viņas pusbrālis, puisis būtu ideāli piemērots donors transplantācijai, kas Katijai būs nepieciešama. Pēc sarunas ar Anni Franciska pieņem lēmumu pārcelties uz Ņujorku un audzināt gaidāmo bērnu viena. Ar smagu sirdi Mārtins Grūbers ir spiests piekrist Franciskas izvēlei. 

12+