Pirmdiena, 19. septembris

1. sērija

Mērdoks ir nonācis Bristolē Anglijā. Viņš neko neatceras, pat ne savu vārdu, un viņu vajā īpašie aģenti, saucot par slepkavu. Negaidot palīdzīgu roku viņam sniedz krodziniece Anna. Bet tikmēr, lai izmeklētu viņa pazušanu un kādu slepkavību, uz 4. iecirkni nosūta detektīvu Hemišu Sloraku, kurš ir pilnīgs pretstats Mērdokam.

Otrdiena, 20. septembris

2. sērija

Toronto ķīniešu kvartālā ir nogalināts konstebls Kūpers no 5. iecirkņa. Lai palīdzētu ar lietas izmeklēšanu, tiek uzaicināts Mērdoks. Izmeklēšanas gaitā viņš atklāj daudz netīkama gan par pašu Kūperu, gan viņa kolēģiem. Tikmēr notiek gatavošanās policijas sporta spēlēm, un šajā gadā Brekenrīds pilnīgi noteikti vēlas uzvarēt.

Trešdiena, 21. septembris

3. sērija

Brekenrīda un Krebtrija masonu ložā iesvētīšanas laikā tiek nogalināts Viktors Bērnards. Visi par viņu atsaucas kā par pieklājīgu, klusu cilvēku un ļoti labu grāmatvedi, taču visas ziņas par viņu ir tikai par pēdējiem septiņiem mēnešiem. Rodas sajūta, ka iepriekš viņš nav eksistējis. Turklāt sekcijas laikā daktere Ogdena atklāj, ka patiesībā viņš bija sieviete.

Ceturtdiena, 22. septembris

4. sērija

Kamēr parkā Mārgarita Brekenrīda steidzas palīgā sievietei, kurai nupat atņemta somiņa, tiek nolaupīts viņas dēls Bobijs. Kad turīgā Stantonu ģimene saņem pieprasījumu par izpirkumu, visi saprot, ka nolaupītāji ir kļūdījušies un paņēmuši nepareizo zēnu.

Piektdiena, 23. septembris

5. sērija

Sešdesmitās dzimšanas dienas vakarā savā istabā atrod nogalinātu Aleksanderu Teiloru. Viņa sieva Bērnisa uzskata, ka to izdarījusi viņu meita Šarlote. Pati Šarlote apgalvo, ka neko neatceras un ka viņu apsēdis nelabais. Lai tiktu skaidrībā par notikušo, Mērdoks atkal lūdz daktera Robertsa palīdzību.

12+