Pirmdiena, 19. septembris

3657. sērija

“Firstenhofā” ar zāles pļāvēju ierodas Makša brālis Gerijs, no kura Maksis kaunas, un viņš nevēlas, lai Gerijs piedalītos viņa dzimšanas dienas svinībās. Makša māte atsūta ziņu, ka devusies uz kūrortu, un tagad Maksim kādu laiku jārūpējas par jaunāko brāli. Kā pateicību par izglābšanu no alas Maija uzdāvina Floriānam mazu piekariņu ar mednieku un mežsargu aizstāvja Huberta attēlu. Hanness to uzzina un kļūst greizsirdīgs. Kristofs atgriežas no savas negaidītās prombūtnes un paziņo Verneram un Robertam, ka ir pārbaudījis Rafaela Gomesa viesnīcas un iesaka viņiem tur investēt naudu. Roberts un Verners nenojauš par Kristofa slepeno plānu.

Otrdiena, 20. septembris

3658. sērija

Strādājot mežā, Floriāns pēkšņi sajūt dīvainas sāpes labajā rokā. Viņš pamana, ka alā iegūtais rokas savainojums ir iekaisis. Mihaels iedod Floriānam iekaisumu remdējošu ziedi, tomēr nākamajā rītā Floriāna labā roka ir kļuvusi nejūtīga. Cerībā iekļūt 500 labāko viesnīcu topā Roberts aicina visus darbiniekus piedalīties ar savām idejām viesnīcas darba uzlabošanā. Kristofs vēlas veikt nopietnas izmaiņas virtuvē, jo uzskata, ka Andrē nespēj turēt līdzi laikam. Andrē jūtas izaicināts un paziņo, ka iegūs “Firstenhofas” restorānam otru zvaigznīti. Gerijs apsola Maksim, ka neizjauks viņa dzimšanas dienas svinības, tāpēc Maksis atļauj viņam piedalīties. 

Trešdiena, 21. septembris

3659. sērija

Andrē izjūt pārāk lielu spiedienu un izgāž savas dusmas uz virtuves personālu. Lai viņu nedaudz iepriecinātu, Alfonss un Hildegarde nolemj noslēgt ar Andrē apdrošināšanas līgumu. Andrē priecīgs ierodas pie Zonnbīhleriem mājās un dodas inspicēt bēniņus, līdz atskan skaļš blīkšķis. Mihaels nolemj, ka Floriāna rokas paralīzes cēlonis meklējams iekaisumā, un izraksta viņam antibiotikas. Maija vēlas palīdzēt Floriānam veikt ikdienas darbus. Maksis sāk brālim meklēt nodarbošanos, bet Gerijam ir iepaticies palīdzēt Ērikam. Viņš dara visu, ko Ēriks liek, līdz Vanesa sarunā Gerijam darbu veļas mazgātavā. 

Ceturtdiena, 22. septembris

3660. sērija

Pēc Andrē apmeklējuma Alfonss un Hildegarde ir spiesti pamest savu māju un apmetas pie Mihaela un Rozālijas. Vēlāk viņi uzzina, ka meistars mājas jumtu varēs salabot tikai pēc sešām nedēļām. Selīna uzzina, ka Tālheimu muižas jaunais īpašnieks pārdos Lipicas šķirnes zirgus, kuri bija Selīnas un Maijas lepnums. Kad Hanness uzzina, ka Selīnai un Maijai nav tik daudz naudas, lai atpirktu zirgus, viņš piedāvā savu palīdzību tos iegādāties. Gerijam nepatīk darbs veļas mazgātavā. Viņa vienīgais mierinājums ir iespēja satikt Širīnu, kurā viņš ir paspējis iemīlēties. “Firstenhofā” ierodas Rafaels Gomess, kura viesnīcas Kristofs plāno iegādāties. Rafaels satiek bārā Rozāliju, un izrādās, ka abi ir seni paziņas.

7+