Pirmdiena, 19. septembris

87. sērija

Rosalija liek Hermanam noprast, ka zina par viņa attiecībām ar Adelu, un aicina viņu pievērsties savai sievai un gaidāmajam bērnam. Antonija mēģina sarežģīt Fransiskas dzīvi kafejnīcā un panākt, ka viņa atgriežas mājās. Salvadors tiek apcietināts par piedalīšanos nelegālās azartspēlēs, un Bernardo dodas viņu glābt. 

Otrdiena, 20. septembris

88. sērija

Lojgorri namā tiek svinēta Rodolfo un Blankas saderināšanās balle, bet dažas no māsām Silvām nolemj to neapmeklēt, lai izrādītu solidaritāti Fransiskai, kura uz balli nav ielūgta. Taču Fransiska balles viesiem sagādā pārsteigumu. Tikmēr Adela un Hermans nolemj slepus turpināt savas attiecības. Elisa dara visu, lai pēc iespējas drīzāk salaulātos ar Karlitosu.

Trešdiena, 21. septembris

89. sērija

Māsas Silvas beidzot atrod veidu, kā paziņot par sava tēva nāvi un izbeigt mēnešiem ilgos melus. Pēc kopā pavadītas nakts Adela vairs nespēj pretoties mīlestībai pret Hermanu un piekrīt viņu precēt. Rodolfo uzzina, ka viņa māte donja Doloresa mēģina izjaukt viņa nodomu doties karā.

Ceturtdiena, 22. septembris

90. sērija

Advokāts paziņo māsām Silvām, ka viņam nepieciešama viņu tēva miršanas apliecība, lai atvērtu testamentu. Tā kā šī dokumenta māsām nav, viņas nolemj lūgt padomu Bernardo. Atmiņas par tēva nāvi sevišķi skumdina Seliju, kura šķīrusies no viņa ar strīdu.

Piektdiena, 23. septembris

91. sērija

Rikardo ir sadusmots, saprotot, ka brāļa nāve var izjaukt agrāko vienošanos ar viņa meitām. Adela uz ielas piedzīvo sāpīgu incidentu, kad satiek Hermanu kopā ar Karolīnu un viņu bērnu. Petra beidzot atklāj savas mātes patieso seju.

12+