Arī erudīcijas projekta “Veiksme. Intuīcija. Prāts.” 13. sezonā ir dzīva ideja par trīs tūkstošiem eiro, ko finālā var saņemt komanda, ja atbild pareizi uz visiem 10 spēles jautājumiem, neizmantojot papildiespējas. Šajā reizē šis mērķis būs vilinošs divām pusfinālus uzvarējušām komandām, kuru kapteiņi ir Dainis Vinklers un Harijs Kārkliņš. Daiņa komanda centīsies saprast, vai nespēja uzvarēt “V.I.P.” finālā tiešām vajā trijnieku, bet Harija erudīti, pārkāpuši pusfināla slieksnim, pētīs, cik grūti vai viegli ir sasniegt nākamo pakāpienu. 

Harijs Kārkliņš – komandas kapteinis. Ikdienā strādā mazumtirdzniecībā, bet brīvajā laikā cenšas smelties zināšanas kino un mūzikas jomās, lai varētu palīdzēt savai komandai erudīcijas spēlēs. Viņa ziņā ir arī popkultūras jautājumi. Ļoti patīk ceļot un apmeklēt dažādus koncertus. Divus gadus nodzīvojis Lietuvā, iecienījis šo valsti un kopš tā laika regulāri brauc atpūtā uz Lietuvu. 

Renārs Millers – kapteiņa “švāģeris”. Kaislīgs inženieris, kas interesējas par jaunākajiem zinātnes sasniegumiem un arī pats ir ieguvis doktora grādu inženierzinātnēs. Ikdienā strādā pie Latvijas mērogam nozīmīgiem būvniecības projektiem. Brīvajā laikā patīk nodarboties ar kulināriem eksperimentiem un pavadīt laiku laukos, kur pats nesen uzsācis mēģinājumu audzēt trifeles. 

Modris Frikmanis – dzimis Madonā. Strādā Valsts augu aizsardzības dienestā, t.i., iestādē, kas atbild par agronomijas jomu, nevis aizsargājamiem augiem. Brīvajā laikā patīk ceļot un doties dabā, sevišķi mežā un pie ūdeņiem. Dzīvojis Ukrainā un Kosovas Republikā. Interesē ģeogrāfija un vēsture. 


Dainis Vinklers – komandas kapteinis. Dzimis, audzis un joprojām dzīvo Rīgā. Strādā IT sfērā. Intereses iekļauj vēsturi, grāmatas, galda spēles un datorspēles, kā arī garšīgus ēdienus un dzērienus. Pilda kapteiņa funkcijas dažādās citās prāta spēļu tradīcijās, kurās piedalās kopā ar Daci un Jāni. 

Dace Maskaļonoka – kapteiņa kolēģe un draugs. Ieguvusi maģistra grādu bibliotēkzinātnē un informācijā, bet darba gaitas pamazām aizvedušas IT nozarē. Introverta personība. Brīvajā laikā reizēm uzmet šautras, labprāt apmeklē prāta spēles un daudz lasa. Maldās ģeogrāfijas jautājumos, apjūk pie cipariem, labi aizmirsusi vēsturi, neinteresē ne hokejs, ne rokasbumba, bet zina, kur sākas kultūra. 

Jānis Maskaļonoks – kapteiņa draugs. Pārliecināts rīdzinieks, kuram nepieciešama pilsētas kņada. Strādājis gan par izmeklētāju policijā, gan par informātikas pasniedzēju. Gadu gaitā apvienojis šīs prasmes un pašlaik strādā IT drošības jomā. Brīvajā laikā ļoti labprāt “uzmētā” šautras, “padzenā” biljardu vai, malkojot labu rumu, “paštuko” kādu šaha gājienu.