• Trešdiena, 2020. gada 28. oktobris
  • Vārda diena: Ninona, Ņina, Antoņina, Oksana
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

TV JAUNUMS! «Es mīlu ēdienu!» 1. sērija

Es mīlu ēdienu!

Katrā sērijā bez ciemošanās un sirsnīgām sarunām neiztikt, protams, arī bez gatavošanas. Blogeri skatītājiem un Ilzei gatavos trīs sevis izvēlētas un viņus raksturojošas receptes, ļaujot skatītājiem labāk iepazīt blogeru ēst gatavošanas prasmes un filozofiju, kā arī pašiem pēcāk mēģinot šīs receptes atkārtot savās mājās. Mīdijas ar salātiem un bageti, karamelizētu sīpolu picas, tofu skrambls ar načos čipsiem un ķiploku majonēzi, griķi ar baravikām un velutē mērci, upeņu kokospiena smūtijs, salāti ar saldajiem kartupeļiem, saulē kaltētu tomātu pesto un tunci ir tikai dažas no receptēm, kuras šosezon varēsim gatavot līdzi.

 

1. sērija

Pirmā Ilzi Jurkāni uzņems Inga Kalniņa, bloga «Lepetitpot» īpašniece. Un šī būs īpaša diena – viņas meitiņai Gretai Teodorai tieši šodien būs jubileja.

 

Ēdiens! Tas ir kaut kas tik pašsaprotams, neatņemams un būtisks jebkurai dzīvai būtnei. Tajā pašā laikā ir cilvēki, kas ēdienu izgaršo ar katru kumosu un spēj tajā saskatīt īstenu dzīves baudu. Tādi, kas nežēlo naudu, lai izvēlētos labākās izejvielas vai apmeklētu izmeklētākos restorānus. Tādi, kas paši nemaz negatavo un tajā pašā laikā «mīl ēst». Un tādi, kas gatavo katru dienu, ieliekot lielu mīlestību tajā neatkarīgi no tā, vai tas būtu paša ģimenei vai restorāna klientiem. Bet nu jau kādu laiku ir vēl kādi ēdienu mīlētāji. Tie ir cilvēki, kas apvienojuši gatavošanu ar fotografēšanu, ar rakstīšanu un ar tā visa publicēšanu citiem,  proti – ēdienu blogeri.

Ilze Jurkāne, pati savas pavārgrāmatas autore un ēdiena liela pazinēja un baudītāja, raidījuma gaitā centīsies atklāt to, kas slēpjas aiz vizuāli skaistajiem blogiem – kas ir to autori, kur viņi dzīvo, kāda ir viņu ģimene un virtuve? Ko viņi ēd un kā to gatavo? Bet visvairāk centīsies izdibināt blogeru individuālos un atšķirīgos mīlestības stāstus pret ēdienu.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

«Es mīlu ēdienu» 8. sērija

Es mīlu ēdienu!

Es mīlu ēdienu! 7. sērija

Es mīlu ēdienu!
Anotācija

«Es mīlu ēdienu» 8. sērija

Es mīlu ēdienu!

«Es mīlu ēdienu» 6. sērija 1

Es mīlu ēdienu!
Anotācija

«Es mīlu ēdienu» 7. sērija

Es mīlu ēdienu!