Latvijas-Igaunijas basketbola līga. BK "Ventspils" – "Kalev"/TLU

BK «Ventspils» basketbolisti savā laukumā uzņēma Tallinas «Kalev»/TLU. Jau pirmajās divās ceturtdaļās gūstot par vismaz 10 punktiem vairāk nekā Igaunijas komanda, mājinieki puslaiku pabeidza 50-26 savā labā. Pēc pārtraukuma nekas būtisks nemainījās, un “Ventspils“, metodiski palielinot pārsvaru, vienubrīd to uzaudzēja līdz 30, tad arī 37 punktiem. Spēles beigu iznākums – mājinieku uzvara ar 97-61. BK «Ventspils» labā ar rezultativitāti paspīdēja Klāvs Čavars, kurš guva 30 –punktus, bet 18 punkti Jāņa Bērziņā kontā. Tagad ar četrām uzvarām piecās spēlēs ventspilnieki aiz «VEF Rīga» un «Ogres» komandām ieņem trešo vietu tabulā. Tāda pat bilance ir arī ceturtajā vietā esošajai «Raplas» vienībai no Igaunijas.