• Piektdiena, 2020. gada 30. oktobris
  • Vārda diena: Ulla, Nadīna, Adīna
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 19. oktobris

V.I.P.

Šoreiz spēlē «Veiksme. Intuīcija. Prāts» piedalīsies piecas dāmas un tikai viens kungs. Kāda izvērtīsies šī spēle un cik veiksmīgi tās dalībnieki atbildēs uz divdesmit jautājumiem? Starp citu, viena no dalībniecēm ir jaunākā komandas kapteine visā spēles vēsturē.

Dalībnieki:

Laima Griškena, komandas kapteine. Vēsturniece. Brīvajā laikā bauda kultūru, apmeklējot teātra izrādes vai koncertus. Mīl atrasties dabā, lasīt grāmatas un klausīties mūziku. Atradīs iespēju iepriecināt savus mīļos ar kādu kulināro gardumu.

Renāte Priede, kapteines studiju biedrene un draudzene. Plaša profila speciāliste ar maģistra grādu vēsturē. Dzimusi rīdziniece, viņas mīļākā pilsēta – Tallina. Brīvajā laikā dodas pastaigās vai ada.

Indulis Ķerus, divu dēlu tēvs. Ar komandas kapteini vieno mīlestība pret erudīcijas spēlēm un mūziku. Indulis ir kaismīgs Latvijas apceļotājs, brīvajā laikā dodas pārgājienos gan pa zināmākām, gan mazāk iestaigātām takām un piedzīvoto apraksta savā blogā. Divas no jomām, kurās uz Induli var paļauties, ir viss par grupu «Līvi» un futbols.


Elīza Riekstiņa, komandas kapteine, mācās Rīgas 6. vidusskolas 12. klasē, introverts cilvēks. Mērķis – apceļot Islandi.

Inese Ābelīte, ikdiena paiet, strādājot ar cipariem un projektiem, bet pēc darba patīk atpūsties, draugu kompānijā uzspēlējot erudīcijas spēles. Brīvo laiku pavada dabā, staigājot vai braucot ar velosipēdu. Tāpat izmanto izdevību doties ceļojumos. Sapņu galamērķis ir Jaunzēlande. Patīk skatīties labu kino vai izglītojošus raidījumus.

Ilze Bluķe, strādā Zāļu valsts aģentūrā, patīk apceļot tālākas zemes, no kurām iespaidīgākās šobrīd šķiet Islande, Norvēģija un Argentīnas dienvidi, kā arī doties izbraukumos pa Latviju. Ziemā apmeklē peldbaseinu, vasarā tīk visi atklātie ūdeņi. Studiju gados ļāvusies kalnu tūrismam. Patīk lasīt.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 2. novembris

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 26. oktobris. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.