Otrdiena, 19. oktobris

1. sērija

Billijam iepatīkas kabarē aktrise Vera. Un šķiet, ka arī Verai Billijs tīri labi patīk, taču pēdējā mirklī iejaucas Aivija, kura, saprazdama, ka Vera nav drošs variants, liek lietā savas sievišķīgās viltības, lai viņu attiecības izjauktu.

Trešdiena, 20. oktobris

2. sērija

Billijs savaino kāju. Lai nezaudētu bēru pasūtījumu, Aivija mācās vadīt katafalku. Un arī pati savainojas. Aivija izliekas, ka viņas dienas ir skaitītas, un iestāsta Billijam, ka viņa gūs mieru tikai tad, ja Billijs apprecēsies.

Ceturtdiena, 21. oktobris

3. sērija

Tante Aivija dodas spēlēt ķegļus. Kā vienmēr, Billijam iedalīta svarīga loma viņas plānos. Taču Billijam prātā kaut kas gluži cits – viņš sarunājis randiņu ar grāfistes jauno medicīnas māsu. Tantes Aivijas uzstājība draud izjaukt romantisko tikšanos.

Piektdiena, 22. oktobris

4. sērija

Lasot apbedītāju avīzi, Aivija uzzina par lielisku izdevību – avīzes redakcija piedāvā atlīdzību visiem, kuri iesūtīs rakstus par apbedītāju profesiju. Kurš gan par šo jomu zina vairāk par tanti Aiviju? Viņa un Billijs nolemj piedalīties rakstniecības konkursā un drīz vien atskārš, ka apbedītāju dzīves realitāte bieži vien ir dīvaināka par jebkuru izdomājumu.

12+