8. sērija

Nodevējs

Londona prasa informāciju par atomprojektu. Vitoldam jāsatiek Barons. VDK vadība ir dusmīga, padotie pazaudējuši partizānu grupu. Leona vienības atrašanās vietu aplenc bruņota grupa. Sākas asiņaina sadursme.

9. sērija

Ūdens

Parādās iespēja nodot ziņu Baronam. Nakts aizsegā Ligitai kāds uzbrūk. Londona gatavojas saņemt pierādījumus par atombumbas ražošanu Padomju Savienībā.

10. sērija

Barons

Latvieši Londonā uzņem Baronu. Silarājs cenšas uzzināt vairāk par padomju atomprojektu. Barona klātbūtne dod jaunu impulsu latviešu trimdas sabiedrībai. Leons kļūst par galveno personu Cēsu kauju atceres ballē vēstniecībā. Vitolds dodas uz Rīgu meklēt māsu. Ligita iztaujā bērnu nama vadītāju. Vitolds kāpnēs sastop jau redzētu cilvēku.

11. sērija

Aktieris

Uz Rīgu pošas PSRS mašīnbūves ministra vietnieks. Mihelsona un Sarguna uzdevums ir sargāt viņa drošību. 

Vitolds dodas uz bērnu namu satikt māsu. Pie vārtiem viņš izdzird sprādzienu. Leons pilnībā iejuties Barona lomā. Veltai par viņu rodas aizdomas. Silarājs saprot, cik smagā situācijā nokļuvis.

12. (nosl.) sērija

Sprādziens

PSRS izmēģina kodolbumbu. MI6 saprot, ka pašu vidū ir nodevējs. Mihelsons izdomā plānu, kā glābt reputāciju pēc atentāta pret Anufrijevu. Specdienesti gatavojas aģentu apmaiņai. Vitolda nākotne ir neskaidra. Latvijā atgriežas Leons.