Latvijas hokeja Virslīga. HK "Mogo/LSPA" - "Kaunas City"

Lai ar Kauņas City komanda tabulā atradās viducī, tas ir mānīgs iespaids. Katrā gadījumā pret turnīra līderiem HK “Mogo/LSPA” lietuvieši izskatījās diezgan nevarīgi. Likās, ka laukumā tiekas dažāda līmeņa komandas. Lai arī rīdzinieki jau pirmajās minūtēs guva 2 vārtus, turpinājumā viesus glāba vārtsargs Demids Jeremejevs, vārtu stabs un “Mogo” hokejistu neprecizitāte. Tomēr otrajā periodā šīs problēmas tika pārvarētas un ripa Kauņas hokejistu vārtos nonāca jau 5 reizes. Turklāt bieži nebija nekādas nozīmes, vai HK “Mogo/LSPA” spēlē vienādos sastāvos, vairākumā vai mazākumā. Pēdēja trešdaļā līderi guva vēl divus vārtus un izcīnīja graujošu uzvaru ar 9-0. HK “Mogo/LSPA” labā ar dieviem rezultatīviem metieniem izcēlās līgas rezultatīvākais spēlētājs Kārlis Ozoliņš un Zigmārs Reinis Zīle, kurš tika atzīts par mača vērtīgāko spēlētāju.