Vārtu izmērs, protams, atkarīgs no laukuma izmēra. Ja Jūsu laukums ir mazs tad pietiks arī ar maziem vārtiem. Šeit jau atkal vieta jūsu radošumam.  Vārtiem iespējams izmantot arī mašīnas riepu, koka kasti vai jebko citu, kur vien iespējams raidīt ripu.

Arī veidojot standarta izmēra vārtus jāatceras, ka tad ja jums nepietiek materiāla oriģinālā izmēra vārtiem droši varat gatavot mazliet mazākus vārtus.

Standarta izmēra vārti

Standarta izmēr vārti piemēroti lielajiem laukumiem (apmēram 30*60m). Vislabāk tos veidot no caurulēm tās sametinot. Svarīgi piebilst to, ja Jums ar Jums pieejamajām caurulēm nepietiek, lai izveidotu standarta izmēra vārtus, tad droši veidojiet mazākus vārtus. Tiem obligāti nav jābūt standarta izmērā. Izgatavajot vārtus jāizvēlas melnā metāla nevis cinkotās caurules. Materiāls jāsagatavo precīzi un tad jau atliek to sametināt un galu galā uzstādīt tīklu.

Šeit video par to, kā var izveidot vārtus divu stundu laikā.

http://youtu.be/IF77dXPI0NQ

Nestandarta vārti

Mazākiem laukumiem piemērotāki ir mazāka izmēra vārti. Tie var būt dažnedažādi. Par vārtiem var izmantot pat mašīnas riepas, kastes u.t.t. Šeit jau vieta ir Jūsu radošumam. Protams, variet veidot arī īstus vārtus no metāla caurulēm. Izmēru varat izvēlēties paši. Vēlams saglabāt augstuma un platuma proporciju, kas ir 1.5 pret 1.