Florbola Virslīga vīriešiem. Oxdog Ulbroka LU - Rubene

Principālā spēlē 4. vietā esošie Ulbrokas florbolisti savā laukumā uzņēma pāris pozīcijas zemāk esošo Rubenes vienību. Te gan jāiebilst, viesi ir aizvadījuši 2-3 spēles mazāk par citām komandām. Šajā spēlē liktenis tika izšķirts otrajā periodā, kad, esot vadībā pēc pirmajām 20 minūtēm ar 2-1, mājinieki īsā laika sprīdī guva četrus beazatbildes vārtus. Tas deva jau iespaidīgu 6-1 pārsvaru, un pēdējā trešdaļā Ulbrokas florbolisti jau vairāk domāja par rezultāta noturēšanu nekā uzbrukumiem. To izmantoja Rubenes spēlētāji, kas vienus vārtus atguva. Galarezultātā Ulbrokas komandai panākums ar 6-2.

Intervija - Matīss Kristiāns Morozovs, “Oxdog Ulbroka” LU spēlētājs

Uzvara ļauj Ulbrokas florbolistiem pakāpties uz 3.vietu tabulā, bet Rubenes vienība paliek 6.pozīcijā.