• Sestdiena, 2021. gada 27. februāris
  • Vārda diena: Līva, Līvija, Andra
  • Rīgā mākoņains, +3 °C, Z/ZR vējš, 7,20m/s
LSM Bērnistaba

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Klimats un Latvija»

Aizliegtais paņēmiens

Jūra nāks vēl tuvāk. Kurzemē par sniegu varēs tikai sapņot. Daudz aļņu, stirnu, un vēl: iepazīstieties - jauna ērce - ornamentālā. Kādas ir Latvijas laika ziņas nākotnei ? Kāda ir Latvijas pēda globālajā sasilšanā, un kādēļ skaistie rapšu lauki nav nemaz tik skaisti?

Komentāri (1)

dainis_freeman
Tik subjektīvu raidījumu sen neesmu pa tv redzējis. Saprotu, ka mērķis likt cilvēkiem aizdomāties, bet daudzi pārspilējumi. Krasta korozijai šķiet veltīts lielākā daļa sižeta, bet tā Latvijā notikusi visu laiku. Paradoksāli, ka izvēlas intervēt cilvēku, kas stāsta par to, kāda tā bijusi pie viņa mājām 20.gs otrajā pusē, bet pēdējos gados nav bijusi.

Izvilktas divas negatīvās sekas Latvijas kontekstā, bet nav pateiktas piecas pozitīvās. Baltijas valstis ir gandrīz vienīgais reģions, kas pēc prognozēm no globālās sasilšanas vairāk iegūs, nekā zaudēs, īpaši ekonomiskā ziņā veģetācijas sezonas un nokrišņu pieauguma dēļ. Nav jau jārunā, ka mums ir vajadzīga sasilšana, lai pārējie mokās, bet vismaz, ja runā par sekām, var arī nosaukt pilnu spektru.

Jau uzsvērts, ka Latvijā ir ļot minimāli CO2 izmeši uz citu valstu fona. Nez kādēļ tieši mums tagad ir jārīkojas. Vispār nekāda kritiska viedokļa, oponenta studijā (tādi ir daudzi), kas varētu rosināt veselīgāku diskusiju. Salasīts viss tikai no vienas pozīcijas.

Tie raidījumi, ko iepriekš esmu redzējis, arī nedaudz smadzeņu skalošana. Prieks par tiem, kur veic testus un pētījumus paši. lai gan tāpat tālāk interpretē pēc autoru interesēm.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Covid-19 un ceļošana»

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Krīzē cietušie un lielā nauda»

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Covid-19 un ierobežojumi» 1

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Covid-19 un ierobežojumi»

Aizliegtais paņēmiens