• Pirmdiena, 2020. gada 25. maijs
  • Vārda diena: Junora, Anšlavs
  • Rīgā +5.9°C, - vējš 0m/s, 764mm Hg, 87%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 20. janvāris

V.I.P.

Spēles vadītājs Uģis Joksts komandām, kuru kapteiņi šoreiz ir Taiga Lasmane un Vilmārs Jakupāns, vaicās par Abrahanu Linkolnu, Everestu, Bermudu trīsstūri, «Dvēseļu puteni» un citiem faktiem, notikumiem.

Dalībnieki:

Taiga Lasmane, komandas kapteine. Strādā Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes Kurzemes muitas kontroles punktu daļā kā vecākā  muitas uzraudze. Brīvajā laikā patīk ceļot, pēdējais  ceļojums bijis uz saulaino Gruziju. Patīk teātris un  skatīties dokumentālās filmas. Mīļākais gada laiks - rudens, jo tad var iebrist mežā un baudīt sēņu priekus.

Jānis Sūniņš, dzimis kurzemnieks no Ventspils. Strādā Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes Kurzemes muitas kontroles punktu daļā. Patīk doties ceļojumos ar auto gan pa Latviju, gan Eiropas valstīm. Piedalījies  Latvijas dzelzceļa 155. jubilejai veltītā ceļojumu spēlē „Toreiz un tagad”.

Marats Mītins, komandas biedru darba kolēģis, strādā Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes Kurzemes muitas kontroles punktu daļā kā vecākais muitas uzraugs. Patīk pētīt, kas «lācītim vēderā», arī šoreiz galvenokārt šis intereses dēļ ir dalībnieku rindās.


Vilmārs Jakupāns, komandas kapteinis, dzimis Ludzā. Muitas dienestā strādā vairāk kā 27 gadus. Dzīvo laukos, patīk daba un miers, patīk lauku darbi un celtniecība, tehnika un sports. Klausās un stāsta anekdotes, skatās erudīcijas spēles, piedalās pirmo reizi.

Taivo Hanzens, kapteini pazīst kādus 20 gadus, dzimis Saulkrastos, līdz 18 gadu vecumam dzīvojis Pierīgā, mācījies Babītes vidusskolā. Studijas Daugavpils Universitātē aizvedušas uz Latgali. Muitas dienestā strādā 24 gadus.  Hobiji – sports un ceļošana ar auto pa Eiropu.

Kaspars Tīts, ar kapteini pirmo reizi tiekas šodien. Tagad dzīvo Latgalē, bet ir nācies veikt Sprīdīša cienīgu ,,svētceļojumu«», lai  atgrieztos dzimtenē. Intereses un vaļasprieki saistīti ar aktīvu dzīvesveidu. Patīk dzīvnieki.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts 3

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 25. maijs. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts 2

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 18. maijs

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 11. maijs

V.I.P.