Latvijas hokeja virslīga. "Olimp/Venta 2002" 9:7 HS "Rīga"

«Olimp/Venta 2002» ir turnīra līdervienība. Kopš 8. janvāra var spēlēt tie, kuriem nav 18.gadu. Pirmdien HS Rīga uzvarēja «Olimp/Venta 2002» ar 4:0. 17 gadus vecais vārtsargs Kārlis Mežsargs atvairīja visus «Olimp/Venta 2002» 50 metienus. Aprīlī U-18 PČ elites divīzijā izlases bāzes klubā juniori cīnās par vietu sastāvā.

Kopš 8. janvāra var spēlēt tie, kuriem nav sasnieguši  18.g vecumu kuriem ir līgumi. Jau no paša sākuma «Olimp/Venta 2002» gribēja revanšēties par pirmdien piedzīvoto zaudējumu ar 0-4.

Pirmo periodu «Olimp/Venta 2002» uzvarēja ar 5-1, otro ar 3-1 un bija vadībā ar 8:2. 3 precīzi metieni Laura Bajaruna rēķinā.

Noslēdzošā trešdaļa bija pārsteidzoša. Oļega Sorokina trenētā HS «Rīga» guva 5 vārtus pēc kārtas. 21 sekundi pirms 3 perioda beigām Gustavs Ozoliņš panāca 7:8, bet izglābties tomēr neizdevās. «Olimp/Venta 2002» raidīja ripu tukšos HS «Rīga» vārtos un uzvarēja ar 9:7.

Intervija - Lauris Bajaruns, HK «Olimp/Venta 2002» uzbrucējs

«Olimp/Venta 2002» nostiprinājušies turnīra tabulas 1. Pozīcijā, bet HS «Rīga» ir sestā. Toreiz HS «Rīga» vārtos visus 50 metienus atvairīja 17 gadus vecais Kārlis Mežsargs. Šoreiz viņam tik labi neklājās mača sākumā viņu divas reizes pārspēja Lauris Bajarūns, pēc tam «Olimp/Venta 2002» vēl 2 precīzi metieni un vadība ar 4-0.

Hokeja skola Rīga gan nepadevās - tas arī saprotams Latvijas U-18 izlases bāzes kluba hokejisti cīnās par vietu junioru izlasē PČ elites grupā. Ģirtam Silkalnam izdevās gūt vārtus un panākt 1-4. Perioda izskaņā gan Olimpam arī 5. vārtu guvums. Pēc pārtraukuma dominēt turpinàja «Olimp/Venta 2002» - savus trešos vārtus spēlē guva Lauris Bajaruns, komandas biedri pievienoja vēl 2 vārtu guvumus. HS «Rīga» vairākumā spēja panākt 2-8. Atkal izcēlās Ģirts Silkalns.