• Otrdiena, 2021. gada 27. jūlijs
  • Vārda diena: Marta, Dita, Dite
  • Rīgā smidzina, +20 °C, A vējš, 3m/s
LSM Bērnistaba

1:1 Gundars Rēders: Ilmārs Rimšēvičs

1:1

Konkrētas apsūdzības kukuļņemšanā, nupat apvītas ar versijām par ārvalstu specdienestu specoperācijām pret Latvijas valsti. Pēc izlaišanas no izolatora, Ilmārs Rimšēvičs 1:1. Skatieties otrdien, tūlīt pēc Panorāmas 21:15.

Komentāri (6)

Inga Miodle
Rēders vada savus raidījumus nevis kā žurnālists, pat ne kā prokurors, bet kā kautkāds virsprokurors. Uzbrūkoši. Pārtraucot Rinkēviču un neļaujot viņam atbildēt. Varbūt laiks atstādināt Rēderu?
Inga Miodle
Atvainojos:Rimšēvicu.
Vilnis Svarans
Kurš nu izskatās korumpēts Rēder? Kā vispār žurnālists, valsts 1 kanālā, var būt tik aprobežots? Jā tieši aprobežots! Vai tagad nebūtu pienākums pielikt punktu savai karjerai? Vai gaidīsim kad jūs no turienes kā saka,- ar kājām pa priekšu..? Vai tomēr pēc pasūtījuma strādājam, ka tik silti un naudas nāk...
Juris Žebrovskis
Rēdera kungs! Jūs šovakar bijāt nožēlojams. Līdz šim sekoju līdzi Jūsu vadītajiem raidījumiem, bet nu ieteiktu atkāpties.
Aivis Masaļskis
Man ir liels pārsteigums un kauns, ka mūsu Latvijas sabiedriskajā televīzijâ ir tik nepieklājīgs, nezinošs un vājš žurnālists, kurš atļaujâs tā runât ar Latvijas bankas prezidentu, kā ar noziedzinieku, vēl pirms jeb kas ir pierādīts. Ceru ka LTV1 vadība izvērtēs konkrēto diskusiju. Šādi mēs vēl vairāk graujam savu reputāciju starptautiskajā vidē, Latvieši!
Edmunds Linkevičs
Rēder! Jūsu neprofesionalitāte pārsteidz! Neļaujat cilvēkam izteikt savu viedokli.
Šķiet, ka aizstāvat konkrētu viedokli. Vienpusēju! Savējo?

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Imants Lancmanis

1:1

1:1 Gundars Rēders: Gatis Eglītis

1:1
Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Gatis Eglītis

1:1

1:1 Gundars Rēders: Egils Levits 2

1:1