• Sestdiena, 2021. gada 16. janvāris
  • Vārda diena: Lida, Lidija
  • Rīgā mākoņains, -14 °C, A vējš, 2,57m/s
LSM Bērnistaba

«Supernova 2020» uzvarētāja Samanta Tīna jau aktīvi gatavojas Eirovīzijai

Eirovīzija

 

Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa «Supernova 2020» uzvarētāja Samanta Tīna aktīvi gatavojas Eirovīzijai.

14. maijā Roterdamā Samanta Tīna ar dziesmu «Still Breathing» uzstāsies starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa otrajā pusfinālā. Lai vēl pirms konkursa popularizētu Samantas Eirovīzijas dziesmu «Still Breathing», plānots, ka tuvāko pāris mēnešu laikā Latvijas pārstāve apmeklēs vairākus ar starptautisko konkursu saistītus pasākumus Eirovīzijas faniem un mediju pārstāvjiem virknē dažādu Eiropas valstu.  Kā pirmā izziņota Samantas uzstāšanās Eirovīzijas pre-party jeb iesildīšanas ballītē Londonā, kas notiks 29. martā. 

Savukārt aizvadītajā nedēļas nogalē Samanta Tīna tika silti uzņemta Lietuvā un uzstājās kaimiņzemes Eirovīzijas nacionālās atlases konkursa finālā, ko tiešraidē pārraidīja Lietuvas nacionālā televīzija LRT.

Par vietu Eirovīzijas finālā Samanta Tīna cīnīsies ar konkursa dalībniekiem no Igaunijas, Dānijas, Austrijas, Šveices, Somijas, Moldovas, Sanmarino, Serbijas, Islandes, Polijas, Čehijas, Grieķijas, Bulgārijas, Armēnijas, Gruzijas, Portugāles un Albānijas.

Saskaņā ar Eirovīzijas balsošanas noteikumiem, par Samantas Tīnas izpildīto dziesmu balsot varēs visas iepriekš minētās valstis, kas piedalās otrajā pusfinālā kopā ar Latviju, kā arī Francija, Lielbritānija un Spānija no tā saucamā «lielā piecinieka», kuras finālam kvalificējas bez piedalīšanās pusfinālos.  

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Eirovīzija 2020: Eiropa staro!

Eirovīzija

Eirovīzija 2020. Studijā Samanta Tīna

Eirovīzija

Vasil – You (ZIEMEĻMAĶEDONIJAS REPUBLIKA)

Eirovīzija

Senhit – Freaky! (SANMARĪNO)

Eirovīzija

Hurricane - Hasta La Vista (SERBIJA)

Eirovīzija