Latvijas hokeja virslīga. HK "Prizma/IHS" - HK "Mogo/LSPA"

«Prizmas» un «Mogo»/LSPA vienību mačā favorīti noteikti bija viesi. To viņi apliecināja jau sestajā minūtē, kad pirmo skaitlisko vairākumu realizēja Juris Ziemiņš. Perioda beigās trīs minūšu laikā «Mogo» hokejisti izcēlās vēl trīs reizes - Gatis Gricinskis panāca 2-0, Renārs Demiters 3-0, un visbeidzot trāpīgs metiens padevās Kasparam Saulietim, kurš noapaļoja «Mogo» pārākumu uz 4-0. Pēc tāda sākuma perioda, viesi «nometa apgriezienus», un otrajā trešdaļā «Prizmas» uzbrucējs Juris Upītis vienus vārtus atguva. Pēdējā periodā otro reizi spēlē ar tālmetienu izcēlās «Mogo» kapteinis – aizsargs Renārs Demiters. Līdz ar to «Mogo/LSPA» guva pārliecinošu uzvaru mačā pār «Prizmu» ar 5-1.

Intervija - Renārs Demiters, “Mogo/LSPA” kapteinis

Pēc uzvaras «Mogo/LSPA» aiz «Olimp» un «Zemgales» hokejistiem saglabāja trešo vietu, bet «Prizma» kopā ar hokeja skolu «Rīga» dala sesto-septīto pozīciju.