Pirmdiena, 20.marts

1. sērija

Satikšanās

Romā ir notikusi dārglietu laupīšana, pēc kuras tiek nogalināti divi tās dalībnieki. Sekojot pa pēdām izmeklēšanas pavedieniem, atbildīgais komisārs Fabri dodas uz Vīni, kur iepazīstas ar pensionēto Reksi, un viņu starpā dzimst īsta draudzība. Tikmēr dārglietu laupītāju slepkavību izmeklēšana nes vairākus pārsteigumus, un pat tad, kad izmeklēšanai pielikts punkts, viss vēl nebūt nav beidzies.

Otrdiena, 21.marts

2. sērija

Kalibrs 7,65

Pēc tam, kad lieta par dārglietu laupītāju slepkavībām tiek atjaunota, Romā darba uzdevumā ierodas Ērika. Mūžīgās pilsētas iedvesmota, viņa ļaujas kādam romantiskam piedzīvojumam. Tajā pašā laikā izrādās, ka Lorenco priekšniekam nepatīk suņi, un Reksim var nākties sevi pierādīt, lai attaisnotu savu uzturēšanos policijas pārvaldē.

Trešdiena, 22.marts

3. sērija

Ķīniešu ēnas

Romas ķīniešu kopienu satricina tās biedra nežēlīga slepkavība. Svešā kultūra un valoda izrādās nopietns šķērslis nozieguma atklāšanā, tāpēc Fabri un Reksim savā darbā ir jāķeras pie oriģinālām metodēm. Dažādu notikumu rezultātā Reksis nokļūst Itālijas preses izdevumu lappusēs.

Ceturtdiena, 23.marts

4. sērija

Mākslas mācekļi

Komisāram Reksim un viņa komandai nākas iedziļināties mākslas pasaules likumos un noslēpumos, lai atklātu slavena mākslas kritiķa slepkavību. Izmeklēšanas gaitā komandai nākas izmantot gan vismodernākās tehnoloģijas, gan aizliegtus paņēmienus. Pavisam nejauši atklājas satriecošs noslēpums saistībā ar Katju, kas varētu Katjas un Lorenco attiecības ievirzīt citā gultnē.

Piektdiena, 25.marts

5. sērija

Ne viss ir zelts

Ir nogalināta jauna, skaista sieviete, kurai, pēc visām pazīmēm spriežot, bijis ļoti bagāts mīļākais. Viens noziegums ved pie nākamā, un kādā Romas vārtrūmē lode krūtīs tiek ietriekta kādam dzīvespriecīgam jaunietim ar aizdomīgiem hobijiem. Noziegumu pēdas ved uz Romas augstāko sabiedrību, un Lorenco izmeklēšanā nākas sastapties ar pretestību no policijas augstākās vadības. Reksis jokojoties apgūst triku, kas viņam negaidīti palīdzēs vainīgā aizturēšanā.

12+