LBL. "VEF Rīga" - BK "Ogre"

Šodien sākās Latvijas basketbola līgas pusfinālsērijas. Vienā no pāriem «VEF Rīga» basketbolisti savā laukumā uzņēma «Ogres» basketbolistus. Lai arī nenoliedzami, ka favorītu statusā bija vefieši, tomēr «Ogres» komanda sezonas beigās rādīja atzīstamu sniegumu, tāpēc tika gaidīta intriģējoša cīņa. Tomēr šīm cerībām nebija lemts piepildīties,  jo rīdzinieki visiem tikpat kā neatstāja nekādas cerības uz pozitīvu iznākumu. Jau pirmajā ceturtdaļā mājinieki iekrāja 14 punktu pārsvaru. Otrajās 10 minūtēs gan ogrēnieši mazliet šo uzrāvienu nobremzēja. Taču pēc lielā pārtraukuma atkal VEF turpināja izteikti dominēt un intrigu par uzvarētāju noņēma no dienas kārtības. Galarezultātā «VEF Rīga» basketbolisti svinēja vairāk nekā pārliecinošu uzvaru ar 110-71. Uzvarētājiem visvairāk 23 punktu guva Andris Misters. Rīt otru pusfinālu uzsāks «Ventspils» un «Jūrmalas» vienības.