• Otrdiena, 2021. gada 20. aprīlis
  • Vārda diena: Mirta, Ziedīte
  • Rīgā skaidrs, +8 °C, Z/ZR vējš, 2,06m/s
LSM Bērnistaba

TV PIRMIZRĀDE! Labdarības akcija «Nepaej garām!»

Nepaej garām

Mana sapņu vasara! Lūk, moto , kas ietver sevī domu par skaistām desmit dienām vasarā, ko vēlas piedzīvot bērni ar īpašām vajadzībām! Jau šobrīd darbojas akcijas ”Nepaej garām!” ziedojumu tālrunis – 90006484, uz kuru piezvanot, iespējams ziedot  1,42 eiro bērniem ar īpašām vajadzībām, lai desmit šīs vasaras dienas bērni varētu uzlabot veselību, pilnveidot savas radošās prasmes un atpūsties speciālās  nometnēs. 

Vismaz 600 bērniem Latvijā būtu nepieciešamība  uzturēties šādās bezmaksas nometnēs, ko ik gadu cenšas nodrošināt Latvijas Bērnufonds (BF) lūdzot arī sabiedrības atbalstu. Kopš 1992. gada noorganizētas 502 nometnes, kurās piedalījušies 14 470 bērni. Šogad būs 27 nometņu rīkošanas gads, tās notikušas galvenokārt pateicoties ziedojumiem.

Šis atbalsts var būt dažāds, ne vienmēr tie ir tikai naudas līdzekļi, tie var būt transporta pakalpojumi, dažādu materiālu sagādāšana, kas palīdz bērniem attīstīt talantus radošās darbnīcās un vienkārši ciemošanās pie bērniem. Vairāki Latvijā populāri cilvēki- mākslinieki, mūziķi, sportisti jau viesojušies pie bērniem viņu vasaras nometnēs. Pērn nometni Smiltenes pusē apciemoja arī LTV žurnālisti Laura Vonda un Reinis Ošenieks, nu viņi uzņēmušies būt par akcijas- koncerta Nepaej garām vadītājiem, kas notiks 20. aprīlī pulksten 18.30 LTV Koncertstudijā.

Pirms koncerta bērni rotaļāsies un zīmēs pateicoties LSM.lv Bērnistabas iesaistei projektā un varēs apskatīt improvizētu bērnu zīmējumu izstādi, jo gan raidījuma  «Kas te? Es te!» aicināti, gan LBF uzrunāti , bērni ir sūtījuši zīmējumus par piedzīvoto vai izsapņoto vasarās. Savu bērnu zīmējumus un  bērnības atmiņas  par savu sapņu vasaru vētīs arī operdziedātāja Kristīne Zadovska un Nacionālā teātra direktors un aktieris Jānis Vimba ar bērniem Viesturu, Kārli un Elziņu..

Koncertā piedalīsies grupasCarnivalYouth , TheSoundPoets& Alise Joste, Carousel,  Radio Trio, solisti Marija Naumova, Samanta Tīna, Dārta Stepanova, Zigfrīds Muktupāvels, Jānis Stībelis komaponists Jānis Lūsēns, Sējānu ģimene un citi.Videostāstos paviesosimies pie bērniem pērnās vasaras nometnēs.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Ieskats «Nepaej garām» 2019.gada nometnē

Nepaej garām

Labdarības akcija «Nepaej garām!»

Nepaej garām

Labdarības akcija «Nepaej garām!»

Nepaej garām
Anotācija

TIEŠRAIDE! Labdarības koncerts. «Nepaej garām»

Nepaej garām