• Sestdiena, 2021. gada 19. jūnijs
  • Vārda diena: Nils, Viktors
  • Rīgā skaidrs, +23 °C, D vējš, 3m/s
LSM Bērnistaba

Dienasgrāmata. Septītā diena Vīnē

Eirovīzija

Protams, ikvienam ir jautājums, ko darīja Aminata pirmā pusfināla laikā? Lieki nevilcinoties, varam atbildēt īsi un konkrēti - viņa atpūtās un izbaudīja pilnīgi citu žanru un atmosfēru. Otrdienas vakarā devāmies uz Vīnes Tautas operu, lai noklausītos Džakomo Pučīni operas Bohēma izrādi.

Tiesa, daļa no mūsu delegācijas šovu skatījās tiešraidē, lai mums būtu skaidrs, kas ir šī gada aktuālākie skatuves paņēmieni un saprastu, kas sagaida arī mūsu komandu dienu vēlāk.

Eirovīzijas konkurss norisinās milzīgā hallē kādu 15 minūšu brauciena attālumā no pilsētas centra. Taču Eirovīzijas gars ir jūtams viscaur pilsētā, kurai jāuzņem konkursa delegācijas, žurnālisti un fani no visas pasaules. Un jāteic, ka pilsēta ir kārtīgi sagatavojusies — uz katra soļa redzamas gan norādes un plakāti, gan fani un visdažādākās izklaides iespējas, lai pirms lielā notikuma — pusfināliem un fināliem — būtu ko darīt. Un vēl jautrāk to darīt kopā ar citiem konkursa dalībniekiem, tāpēc atrakciju parku Vīnes centrā Aminata apmeklēja kopīgi ar Lietuvas un Īrijas dziedātājiem, bet vēlāk jau devās uz Azerbaidžānas delegācijas pieņemšanu.

Šādas dienas mūsu laikā Vīnē vairāk nebūs. Love Injected tagad doas uz lielās Eirovīzijas skatuves. Trešdien to vērtē žūrija. Ceturtdien — Eiropa. Mēs esam gatavi!

Sagatavoja: Zane Gargažina. 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Miki. «La Venda» (Spānija)

Eirovīzija

Kate Miller-Heidke. «Zero Gravity» (Austrālija)

Eirovīzija