• Trešdiena, 2020. gada 27. maijs
  • Vārda diena: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
  • Rīgā +21.3°C, Z vējš 0m/s, 768mm Hg, 27%
LSM Bērnistaba

«Mīlas viesulis» 890. - 894. sērija

Mīlas viesulis

Pirmdiena, 20. maijs

890. sērija

Pauls cieš smagā negadījumā; ar Romijas un Viktora palīdzību viņš tiek nogādāts slimnīcā, kur veic steidzamu operāciju. Verners uzzina, ka Kristofa dēļ Roberts pārcēlis viņa golfa turnīru uz vēlāku laiku un pieprasa mainīt lēmumu. Andrē plāno dārgas kāzas un paziņo Alfonsam, ka rēķinās ar viņa finansiālo atbalstu.

Otrdiena, 21. maijs

891. sērija

Džesika aizvien jūtas apieta, jo Viktors visu laiku pavada slimnīcā pie Alīsijas un Paula. Kad Pauls atgūst samaņu, viņš konstatē, ka ir zaudējis redzi. Karstens atkal ierodas «Firstenhofā» un Tīna beidzot uzzina, kādi ir puiša patiesie nolūki. Roberts paziņo Verneram, ka necietīs viņa iejaukšanos viesnīcas vadīšanā un ar Evu atgriezīsies Itālijā. Andrē apņemas izpildīt Mellijas īpašu vēlēšanos kāzās.

Trešdiena, 22. maijs

892. sērija

Pauls vaino Romiju negadījumā un atsakās ar viņu sarunāties. Fabiāns vēlas meiteni uzmundrināt un uzdāvina Romijai savu veco ģitāru. Nils atgriežas no Gvatemalas un nesaprot Tīnas izturēšanos, viņš nenojauš, ka Tīnu nomāc liels noslēpums. Džesika uzstāda Viktoram ultimātu, viņš ir spiests distancēties no Alīsijas.

Ceturtdiena, 23. maijs

893. sērija

Paula redzi var atgūt tikai ar dārgas operācijas palīdzību, Alīsija nolemj naudu lūgt Kristofam; viņš uzstāda Alīsijai savtīgas prasības. Verners pieņem lēmumu atkāpties no viesnīcas vadības un doties uz Āfriku pie Šarlotes. Tīna nolemj glābt Dāvida dzīvību un prasa Dezirē un Borisam naudu; Nilam rodas aizdomas, viņš seko Tīnai uz kalnu namiņu.

Piektdiena, 24. maijs

894. sērija

Eva un Roberts vēlas pavadīt vairāk laika kopā, bet dažādi pārpratumi izjauc abu plānoto pārsteigumu. Lai glābtu brāļa redzi, Alīsija piekrīt Kristofa prasībām; Kristofs saprot, ka Alīsijai nevar uzstādīt prasības. Andrē neizdodas nolīgt uz kāzām kāroto dziedātāju, viņš cenšas pierunāt Mihaelu pārģērbties par viņu un sagādāt Mellijai pārsteigumu.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!