• Pirmdiena, 2020. gada 6. aprīlis
  • Vārda diena: Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta
  • Rīgā +4.0°C, D vējš 1.3m/s, 774mm Hg, 80%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 20. maijs

V.I.P.

Šajā pirmdienā  turpinām aizraujošu ciklu, kurā drosmīgi un aizrautīgi savu piederību Rīgas Doma kora skolai apliecina  personības, kuras saistītas ar šo talantus skolojošo mācību iestādi. Šovakar redzēsiet kā ar divdesmit jautājumiem tiek galā Rīgas Doma kora skolas absolventi un audzēkņu māmiņas.

Ne vien komandu kapteiņiem aktrisei Annai Klēverei un vokālistam Jānis Strazdiņam , bet arī visiem komandas biedriem par caurlaidi uz spēli kļūs nejauši izlozētas tautasdziesmas motīva nodziedāšana. Spēles vadītājs Uģis Joksts neriskēs, tāpēc nedziedās, bet izteiks savu viedokli par dzirdēto!

Dalībnieki:

Anna Klēvere, komandas kapteine, Domskolas  3 kursa studenta mamma,  tāpēc var teikt, ka arī pati skolu cītīgi  apmeklē. Brīvajā laikā  Nacionālā teātra aktrise. Izcili dzied dušā un spēlē prāta spēles dīvānā.Laiks pārmaiņām!

Liene Jakovļeva,  mūzikas žurnāliste un mamma ar pamatīgu  piesaisti skolai. Šādai spēlei pirmoreiz mūžā ļaujas tikai labas kompānijas un skolas patriotisma vārdā. Jo, ja zaudēt - tad izcilā  sabiedrībā un skaistu mērķu labad.

Ilze Voiska, deju pedagoģe. Divu meitu Rīgas Doma kora skolas audzēkņu : Noras un Lotes mamma . Līdz ar to kopā ar bērniem apgūstu mūziku un atbalstu Domskolu jau 10 gadus. Dalību  raidījumā uzskata par  pagodinājumu  un jaunu izaicinājumu...


Jānis Strazdiņš, komandas kapteinis.  Pateicīgs, ka pēc skolas beigšanas  sadarbība ar  skolasbiedriem un pedagogiem turpinās. Pamatnodarbošanās ir dziedāšana visdažādākajās tās izpausmēs un šobrīd  latviskā piektdaļa zviedru a cappella grupā «The Real Group». V.I.P. skatās regulāri.

Rūdolfs Bērtiņš,  Kopā ar Domskolu jau 25 gadus, kopš savas 1.klases.No skolas absolventa  kļuvis par diriģēšanas pedagogu un  Radio kora mākslinieku.Prāta spēle būs izaicinājums, jo līdz šim ar komandas kapteini Jāni Strazdiņu  bijuši pretinieki tikai  skvošā un biljardā.

Zane Stafecka, absolvente, bet  skolu joprojām turpina  apmeklēt kā pedagoģe un diriģentes Airas Birziņas  asistente,  ar komandas biedru Rūdolfu  bijuši klases un kursabiedri  gan domskolā , gan Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijā. Ikdienā  dziedātāja vokālajā grupā «Latvian Voices». Šodien tic komandas spēkam.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 6. aprīlis. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 30. marts

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.