• Otrdiena, 2019. gada 19. novembris
  • Vārda diena: Liza, Līze, Elizabete, Betija
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 764mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

JAUNA SEZONA! Vēsturisks seriāls. «Poldarks»

Poldarks

Ceturtajā sezonā Demelzas un Rosa laulība sāk šķobīties arvien vairāk. Ross, lai arī apņēmības pilns vairs neuzrunāt Elizabeti, savu solījumu pārkāpj ne reizi vien. Tikmēr draudošo politisko pārmaiņu dēļ pašu Rosu aicina politikā, viņam būs jāstājas pret savu ilgstošo naidnieku Džordžu. Ross daudz darīs, lai novērstu vergturību un bērnu nodarbināšanu. Kerolaina sagaida savu pirmdzimto- meitu Sāru. Tikmēr Kerolaina un Dvaits piedzīvo traģēdiju ģimenē. Tikmēr sāk rasties aizdomas par Valentīna patieso bērna tēvu. Tikmēr Elizabete pieņem drastisku lēmumu vēl nedzimušā bērna saistībā, un tam ir traģiskas sekas.

Seriāls novērtēts kā britu kanāla BBC vairāk skatītā drāma un amerikāņu PBS augstāk novērtētā drāma, un tika aktīvi apspriests sociālajos tīkos visā pasaulē. Galvenajā lomā – daudzsološais aktieris Eidans Tērners.

4. sezonas 1. sērija.

Vietējie lauksaimnieki nonākuši trūkumā. Visa raža tiek pārdota ārzemniekiem. Pilsētā notiek sacelšanās, tiek arestēti vietējie. Džordžs vēlas viņus arestēt, bet Ross nostājas pret. Rosu aicina strādāt kā politiķim. Demelzai uzradies jauns pielūdzējs. Tomēr Demelza ir noskaņota saglabāt laulību ar Rosu. Kerolainai ir labas ziņas, ko viņa dara zināmu Dvaitam.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Poldarks 4» 8. sērija

Poldarks
Anotācija

«Poldarks 4» 7. sērija

Poldarks
Anotācija

«Poldarks 4» 6. sērija

Poldarks
Anotācija

«Poldarks 4» 5. sērija

Poldarks
Anotācija

«Poldarks 4» 4. sērija

Poldarks