Pirmdiena, 20. jūnijs

6. sērija

Mārtins runā ar Rīki, un viņi apņemas kopīgi paziņot Lūkasam par savu lēmumu šķirties. Taču, kad Lūkass to uzzina, viņam sākas agresijas lēkme. Lūkass netic, ka viņš un viņa slimība nav iemesls tam, ka Mārtins un Rīke nebūs kopā. Kad Lūkass pazūd, nevienam neko neteicis, Mārtins dodas kalnos viņu meklēt. Mārtins mēģina Lūkasu nomierināt, taču tas viņu tā pagrūž, ka Mārtins nokrīt no klints un paliek ievainots guļam. 

Otrdiena, 21. jūnijs

7. sērija

Hanss un pārējie kalnu glābēji vispirms nesekmīgi meklē Mārtinu un Lūkasu. Lūkass nākamajā dienā pārrodas mājās no kalniem un apgalvo Rīkei, ka par Mārtinu neko nezina. Ar enerģisku uzstājību Annei izdodas panākt, ka Lūkass atzīstas un izpauž notikuma vietu. Pēc izglābšanas Mārtins drīz vien atsāk strādāt. Vera paziņo Kānveileram galīgo lēmumu – viņiem jāadoptē bērns!

Trešdiena, 22. jūnijs

8. sērija

Mārtins noliedz, ka justos slikti, un atsakās no Līzbetes piedāvājuma atgriezties Grūberu mājās. Kalnu glābējiem būtu par Lūkasu jāziņo policijai, apsūdzot palīdzības nesniegšanā. Lai tas nenotiktu, Mārtins pārliecina Rīki vest Lūkasu atpakaļ uz klīniku. Mārtina un Rīkes attiecības ir beigušās. Hanss konfliktē ar Timu un Zuzannu meitas dēļ. Mārtins pateicas Annei par dzīvības glābšanu un tomēr uz laiku atgriežas mājās. 

12+