Pirmdiena, 20. jūnijs

3606. sērija

Maksis uzzina, ka Vanesa gatavojas piedalīties paukošanas čempionātā un mēģina viņu atrunāt. Vanesa uzticas Georgam Fihtlam un apvaino Maksi greizsirdībā. Verners pēdējā brīdī izglābj Ariānu no nosmakšanas dūmos. Ariāna ir pateicīga par izglābšanu un nolemj pārdot savas viesnīcas akcijas Verneram. Floriāns lūdz Širīnas palīdzību policijas dokumentu izpētē. Mihaels noklusē Rozālijai, ka saņēmis šķiršanās pieprasījumu no Natašas. Viņš samelo Rozālijai, ka dosies uz ārstu kongresu Hamburgā.

Otrdiena, 21. jūnijs

3607. sērija

Maija un Floriāns policijas lietā atrod aizdomīgas vēstules Ērika e-pastā un mēģina atminēt Ērika paroli, lai piekļūtu sarakstei. Kristofs uzzina, ka Verners vēlas pirkt Ariānas akcijas, un pieprasa dalīties. Verners atsakās. Kristofam izdodas panākt, ka Ariāna pārdomā un atsauc savu piedāvājumu. Alfonss laimē loterijā viedo mājas asistentu un sagādā Hildegardei pārsteigumu. Mihaels atzīstas Rozālijai, ka saņēmis šķiršanās dokumentus no Natašas un vēlas doties uz Hamburgu, lai viņu satiktu.

Trešdiena, 22. jūnijs

3608. sērija

Kristofs pamana Selīnas un Larsa Šternberga tuvās attiecības un nolemj pasteidzināt kāzas ar Selīnu. Maija un Floriāns ir vīlušies, jo neizdodas atrast pierādījumus pret Ēriku. Kornēlijs nolemj, ka pierādījumus var sagādāt citādā veidā. Ariāna atsakās pieņemt aizbildni un aptur Kristofa plānus. Kristofs meklē aplinkus ceļus, kā pasludināt Ariānu par rīcībnespējīgu. Alfonsu sāk kaitināt Hildegardes lielā interese par mājas asistentu, viņš prasa padomu Maksim. Pēc Mihaela meliem Rozālija prasa no viņa romantisku mīlestības apliecinājumu, Mihaels sagatavo Rozālijai īpašu pārsteigumu. 

7+