Pirmdiena, 20. jūnijs

22. sērija

Blanka līdz spēku izsīkumam rūpējas par sasirgušo Rosaliju. Adela sagādā nepatīkamu pārsteigumu māsām, atklājot, kādas patiesībā bijušas viņas attiecības ar nelaiķa vīru. Lai panāktu, ka Karolīna pārstāj nomelnot Adelas vārdu sabiedrībā, Hermans izvirza sievai ultimātu. Bernardo iesaka Salvadoram beidzot izlemt, kurā pusē viņš nostāsies. 

23. sērija

Diāna nejauši atklāj, kāds ir tēvoča Rikardo plāns, lai novestu “Silvas tekstilu” līdz bankrotam. Viņa steigšus runā ar Salvadoru, pirms viņš pieņēmis lēmumu, kas var sabojāt viņa paša reputāciju. Blanka pārsteidz Rodolfo, kad ielūdz Viktoriju pie sevis uz pusdienām. Arī Adela ir pārsteigta, kļūstot par liecinieci tam, kā Hermans salīgst mieru ar savu sievu. 

Otrdiena, 21. jūnijs

24. sērija

Kristovals piedāvā risinājumu, kā māsām Silvām izkļūt no Rikardo izliktajām lamatām. Rosalijas veselība vēl vairāk pasliktinās, un, spītējot brāļa aizliegumam, Kristovals atgriežas Silvu mājā, lai rūpētos par viņu. Adela saņem ziedu pušķus no noslēpumaina pielūdzēja un pieņem, ka tos sūtījis Hermans. 

Trešdiena, 22. jūnijs

25. sērija

Pilsētā izplatās runas par Adelas slepeno pielūdzēju, un viņai nekādi neizdodas tām pielikt punktu. Viktorija iedzen Rodolfo stūrī, tādējādi apdraudot viņa saderināšanos ar Blanku. Rikardo mēģina ievilināt Salvadoru slazdā, uzskatot, ka viņš joprojām dara visu, lai palīdzētu māsām Silvām glābt fabriku no bankrota. 

12+