• Trešdiena, 2020. gada 26. februāris
  • Vārda diena: Mētra, Evelīna, Aurēlija
  • Rīgā +1.3°C, DA vējš 3.1m/s, 740mm Hg, 87%
LSM Bērnistaba

JAUNA SEZONA! «Ceturtā studija»

4. studija

Raidījums «Ceturtā studija» atgriežas ar jauno sezonu. Šoreiz būtiskākie jaunumi - jaunie raidījuma vadītāji. Ingusam Ulmanim un Inesei Vaikulei pievienosies Ramona Salmiņa (Vides Faktu žunāliste, tagad arī laika ziņu vadītāja) un Mārtiņš Labāns (tagad uzņēmējs, iepriekš vadījis LTV raidījumu «Troksnis»).

Komentāri (1)

Sandis Spandegs
Sveicināti!

Varbūt varat kāda raidījuma ietvaros apjautāties Jūrmalas un Babītes pašvaldībām, kāpēc viņiem tik ļoti nerūp veloceliņš Rīga - Jūrmala. Ja Rīgas posms (izņemot Botāniskā dārza apkārtnē) ir labā stāvoklī, tad Babītes un Jūrmalas veloceliņa posmi ir nožēlojami.

Aptuveni 4 gadus nebiju braucis pa šo celiņu, agrāk gan ļoti bieži to darīju. Ļoti cerēju, ka kaut kas būs mainījies, taču nekā..
Kauns Jūrmalas un Babītes pašvaldībām, ka 27 neatkarības gadu laikā nav uzskatījušas par vajadzīgu sakopt ļoti daudziem cilvēkiem nozīmīgu, atļaušos teikt,- 'Latvijas nozīmes' infrastruktūras objektu. Tikai pāris nieka kilometri, un ne jau auto platuma ceļš. Žēl..
Atpakaļ braucu pa tumsu ar lukturīti, labi, ka no agrākiem laikiem atceros kritiskās vietas, citādi paliktu bez zobiem.
Nav jau tā, ka pa celiņu nevarētu braukt, taču ir bīstami to darīt ātri, daudzās vietās kādam no pretimbraucējiem ir jāpalaiž otrs, ģimenei tas nav atpūtas brauciens - braucot kādam aizmugurē var laikus nepamanīt bedri..
Un nemaz nerunāsim par celiņu, kā vienu no Jūrmalas vizītkartēm ārzemniekiem, kuri arī daudzi to izmanto. Šobrīd tas klusi liecina, ka viesi Jūrmalā, vismaz uz velosipēdiem, tā īpaši netiek gaidīti.. Neizprotu arī neizmantotās mazā biznesa iespējas celiņa malā - saldējums, limonādes utt.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!