Pirmdiena, 20. augusts

97. sērija

Fransisko pieprasa DNS testu, lai pierādītu, ka Favjola ir viņu krāpusi. Dario ierodas Fransisko mājās un viņu smagi piekauj. Ģimene un draugi apciemo aizturēto Favjolu. Ramons dodas pie Fransisko, lai lūgtu viņu atsaukt apsūdzību pret Favjolu, bet atrod viņu smagi ievainotu, un tiek aizturēts, jo policija viņu notur par uzbrucēju. Fransisko tiek ievietots slimnīcā. Favjolu no izolatora pārved uz cietumu. Roksana, izspiegodama Martu, mēģina noskaidrot, kur tieši Danjels atrodas. Favjolu ievieto vienā kamerā ar Alisiju, kura pret viņu izturas draudzīgi. Sofija dodas apciemot tēvu, bet pamana, ka viņai seko policija. Fransisko pēc atgūšanās sniedz liecību, kurā apgalvo, ka viņu piekāva Ramons.

Otrdiena, 21. augusts

98. sērija

Ramons noliedz, ka būtu uzbrucis Fransisko. Leitnants Kveljars ierodas pie Ramona izolatorā un pastāsta, ka Sofija inscenējusi viņu abu sagūstīšanas mēģinājumu. Reina un viņas piekritējas Favjolai cietumā atņem visas Margaritas atnestās mantas. Rebeka apciemo Fransisko slimnīcā un sūdzas, ka jūtas pamesta. Ramons tiek atbrīvots.

Trešdiena, 22. augusts

99. sērija

Advokāts pārmet Fransisko, ka viņš ir sarežģījis lietu,  savā liecībā melodams, ka uzbrucējs bijis Ramons. Piedāvādama savu miesu un naudu, Sofija  pierunā Čilo nogalināt Favjolu. Horhe un pārējie izmisīgi meklē Andreu. Ramons uzzina, ka kārtējo reizi atlaists no darba. Saistībā ar izmeklēšanu tiek slēgts Sofijas autoserviss un tajā sarīkota kratīšana.

Ceturtdiena, 23. augusts

100. sērija

Ortensija prāto, ka vairs nav droši turēt Andreu savā dzīvoklī. Ortensija ir šokā, kad Ramons pasaka, ka Favjola gaida viņa bērnu.  Cietumā Reinas palīdzes, biedējot ar spoku stāstiem, cenšas aizvilināt Favjolas kameras biedreni prom, lai Reina varētu izrēķināties ar Favjolu. Andrea izmet pa logu zīmīti ar vārdu „palīgā”. Tieši tajā brīdī iet garām Huana un Ramons un to noķer. Andrea tiek atbrīvota. Margarita un Hulio brauc lamāt māti par viņas izdarībām un sol ieslodzīt psihiatriskajā klīnikā.

Piektdiena, 24. augusts

101. sērija

Antonio piedāvā Ramonam atgriezties darbā pie viņa. Ortensija pasaka Fransisko, ka visu atceras, un piespiež viņu atsaukt apsūdzību. Reinai izdodas aizvilināt Favjolu sāņus, sadurt un pamest, lai noasiņo. Viņa jau paziņo, ka Favjola ir mirusi, nezinādama, ka cietumsardze ir paguvusi viņu atrast. Favjolu aizved uz slimnīcu. Dario aizvien nav atradies. Čirka uztraucas, ka viņš vēlreiz aizgājis pie Fransisko.