Latvijas futbola Virslīga. "RFS" - FK "Ventspils"

Ņemot vērā to, ka laukuma saimnieki bija rīdziniek, kas arī tabulā atradās trīs vietas augstāk par ventspilniekiem – mača favorīti bija RFS futbolisti. Arī laukumā bumbu kontrolēja un vārtus biežāk apdraudēja viņi. Pirmā puslaika vidū pēc stūra sitiena RFS trāpīja par vārtu stabu. Tomēr puslaika izskaņā pēc Artūra Zjuzina sitiena ar galvu bumba ar rikošeta palīdzību nonāca viesu vārtos. Pēc pārtraukuma joprojām vairāk uzbruka mājinieki, tomēr arī ventspilnieki nesēdēja rokas klēpī salikuši. Puslaika vidū ar ļoti skaistu soda sitienu Jevgēņijs Kozlovs panāca neizšķirtu. Atlikušajā laikā RFS izmisīgi centās panākt uzvaru. Vairākas reizes bija ļoti tuvu tam. Taču vistuvāk viņi bija brīdī, kas trīs minūtes pirms pamatlaika beigām ieguva tiesības izpildīt 11 metru soda sitienu. Lai arī «Ventspils» vārtsargs Konstantīns Mahnovskis papildus nopelnīja arī dzelteno kartīti, duelī ar rīdzinieku uzbrucēja Darko Lemajiču pārāks izrādījās ventspilnieks. Līdz ar to RFS un «Ventspils» spēle noslēdzās neizšķirti 1-1, kas rīdziniekiem bija līdzvērtīgi zaudējumam jau gandrīz uzvarētā spēlē.