Pirmdiena, 20. septembris

14. sērija

Kad Ritiņa beidzot atrodas, Benedita piedāvā izmitināt bērnu pie sevis. Tomēr Ritiņa atsakās no tādas iespējas un izvēlas dzīvot bērnunamā. Luišs beidzot piekāpjas Danielas centieniem un satuvinās ar viņu. Luena tiekas ar Šavjeru, lai atdotu viņam naudu. Situācija kļūst nekontrolējama, un Luena smagi ievaino savu brāli.

Otrdiena, 21. septembris

15. sērija

Kamēr Mara atstumj Tomē, jo pēc vīra nāves nespēj ielaist savā dzīvē citu vīrieti, Luišs satuvinās ar Danielu un sāk dzīvot ar viņu kopā. Klīnikā izveidojas ārkārtas situācija, kad notiek smags negadījums ar svētceļotājiem, kas dodas uz Fatimu. Atgriezusies no Angolas, Mara steidzas uz klīniku, lai palīdzētu cietušajiem. 

Trešdiena, 22. septembris

16. sērija

Fatimas negadījuma cietušo vidū ir arī Leila, kas nu klīnikā ārstē traumas. To uzzina arī Luena, kas kopā ar ģimeni ieradusies Lisabonā. Mara sāk uztraukties par Neuzas prombūtni, kura it kā devusies atvaļinājumā un neatgriežas mājās paredzētajā laikā. Valērija no transporta firmas sāk izmeklēšanu, lai noskaidrotu, kurš atbildīgs par traģisko negadījumu ar svētceļotājiem.

Ceturtdiena, 23. septembris

17 sērija

Mara uzzina, ka neidentificētā paciente klīnikā ir Neuza. Liels ir viņas šoks, kad viņa saprot, ka viņas māte ir tuvu nāvei. Klīnikā izskan vēl citi šokējoši jaunumi – izrādās, ka 15 gadus vecā Pipa ir grūtniecības pēdējos mēnešos. Viņas māte nav gatava atbalstīt meitu, bet gaidāmā bērna tēvs gājis bojā negadījumā. 

Piektdiena, 24. septembris

18. sērija

Luena ierodas klīnikā pie Neuzas un Leilas, lai saprastu, par ko viņas ir runājušas. Norbertu pamana Luenu klīnikā un nojauš, ka viņa un Leila glabā kādu noslēpumu. Luišs un Daniela grasās pamest Korvu salu un sākt jaunu dzīvi. Pilāra par to ir šokēta un pārmet Danielai nodevību. Enrike uzzina, ka Žuans, kas izvaroja Fransišku, ir priekšlaicīgi izlaists no cietuma.

12+