Pirmdiena, 20. septembris

7. sērija

Kristīne netiek galā ar Aleksandera atraidījumu. Viņa tajā vaino Hannu un meklē veidus, kā māsiņai atriebties. Tikmēr Betija un Franks jūtas kā septītajās debesīs. Pūlas kundze intensīvi meklē jaunu māsiņu, kura aizstātu Talulu. Folkers Pols ir vecs panks, kuram parkā sākas infarkts. Pēdējā brīdī ārstiem izdodas viņu glābt. Vai Folkers izmantos doto otro iespēju, lai sakārtotu attiecības ar savu dēlu? Leons Meisters nonāk pie doktora Šterna ar galvas traumu, bet komunikāciju ar slimnīcas personālu apgrūtina viņa Tureta sindroms. 

Otrdiena, 21. septembris

8. sērija

Kristīne saprot, ka vairs nespēj nodalīt darbu no privātās dzīves, un pieņem lēmumu pamest darbu Karla klīnikā. Nodaļā visi gaida ierodamies jauno medmāsu, taču Pūlas kundze visus pārsteidz ar savu izvēli. Ava, kura cītīgi gatavojas medmāsu eksāmenam, nekavējoties ieķeras jaunajā kolēģī, bet Lūkasu, šķiet, apbur kāda cita dāma. Ar zarnas plīsumu slimnīcā nonāk Inese Voltersa, bet viņas labākā draudzene Angela neatkāpjas no Ineses gultas un atbalsta savu draudzeni. Tomēr gaismā nāk kāds noslēpums, kas draud saraut ciešo draudzību. Pa to laiku no Pūlas kundzes nodaļas gaiteņos cenšas izvairīties viņas brāļameita Klāra, kura smagi apdedzinājusi roku, bet negrib, lai tante viņu ieraudzītu sarkanā lateksa kostīmā. 

Trešdiena, 22. septembris

9. sērija

Franks un Betija gatavojas ceļojumam uz Romu, kad nodaļā tiek ievietota Franka vecmamma Ilze. Vēzis ir progresējis, bet Franks nespēj pieņemt, ka vecmammas labā vairs neko nevar iesākt. Viņi pavada atlikušo laiku kopā, un Franks cenšas samierināties. Lūkass Avai palīdz gatavoties eksāmenam, un Ava lolo cerības iekarot viņa simpātijas. Taču izskatās, ka Izabellai ir līdzīgs nodoms. Viņa ierodas slimnīcā ar neizturamām sāpēm kājā, taču doktore fon Arnštete nevar atrast sāpju cēloni. Lūkass asistē Helēnai, bet negaidīti atļaujas spert bīstamu soli.

Ceturtdiena, 23. septembris

10 sērija

Franks skumst par vecmammas nāvi un pēkšņā jūtu uzplūdā piedāvā Betijai uzsākt kopdzīvi, uz ko viņa tikpat spontāni atbild, vēlāk sākot apšaubīt šī lēmuma pareizību. Tomēr ilgām pārdomām nav laika, jo viņiem abiem ir jāaprūpē kāda paciente Rita, kas cieš no ceļgala locītavas osteonekrozes. Ritas meitai rodas ideja, ka māte, kas vairs nespēs strādāt algotu darbu, varētu pārvākties pie viņas un rūpēties par bērniem. Betija un Rita apjauš, ka ir nokļuvušas līdzīgās situācijās, un viņu lēmumiem būs liela ietekme uz vairāku cilvēku turpmāko dzīvi. Savukārt Avai ir pienākusi medmāsu eksāmena diena, bet papildu stresu rada viņas mātes ierašanās klīnikā ar lauztu roku.

Piektdiena, 24. septembris

11. sērija

Hanna un profesors for Arnštets iestrēgst klīnikas liftā, kas Hannas klaustrofobijas dēļ kļūst par lielu problēmu. Meistaram neizdodas ātri novērst tehnisko kļūmi, un Hannai šī situācija kļūst aizvien neciešamāka, tāpēc visas rūpes par kolēģi ir Aleksandera rokās. Tikmēr kā pacients klīnikā nonāk atraitnis Verners Hanke, kurš ir zaudējis savaldīšanos, uzzinot par nepieciešamību izvākties no sava dzīvokļa, un savainojis savu kaimiņieni. Vecais kungs cieš no neārstējamas plaušu slimības un smagas vientulības pēc sievas nāves. Hannai un Aleksanderam par laimi atklājas, ka viņš ir arī prasmīgs meistars un spēj dot svarīgu norādi, lai izkustinātu iestrēgušo liftu.

12+